- Oberkategorie
331 Los(e)/Seite
China, Beijing kleed, circa 1900
China, Beijing kleed, circa 1900 310 x 287 cm. (1) Chinese Beijing carpet 310 x 287 cm. China, ca. 1900
Anatolië, Ottomaans Dazgiri kleed, circa 1850 175 x 140 cm (1) Antique Ottoman Dazgiri carpet Anatolia 175 x 140 cm, ca.1850
Pirpedil Kazak, vroeg 20e eeuw
Pirpedil Kazak, vroeg 20e eeuw 164 x 128 cm (1)
Noord-west Perzisch kleed, ca. 1950
Noord-west Perzisch kleed, ca. 1950 203 x 130 cm [1]
Perzië, Isfahan kleed, wol en zijde, circa 1980 158 x 109 cm (1) Isfahan 158 x 109 cm. Wool & silk. Persia ca. 1980
Turkmeens Jowal Ersari kleed, circa 1870 90 x 190 cm (1) Jowal Ersari Turkmen rug 90 x 190 cm, ca. 1870
Kaukasisch Soumack kleed, ca. 1930
Kaukasisch Soumack kleed, ca. 1930 210 x 132 cm [1]
Perzië, Isfahan kleed, wol en zijde, laat 20e eeuw 115 x 77 cm (1) Isfahan Persian rug 115 x 77 cm. Wool & silk. Iran late 20th century
Kaukasisch Derbend kleed, ca. 1950
Kaukasisch Derbend kleed, ca. 1950 176 x 136 cm [1]
Turks Bergama kleed, Anatolië, 19e eeuw 220 x 172 cm. Antique Turkish Bergama rug Anatolia 220 x 172 cm. 19th century
Baktiar kleed, ca. 1930
Baktiar kleed, ca. 1930 208 x 161 cm [1]
Turkmeens Jowal kleed, circa 1870
Turkmeens Jowal kleed, circa 1870 100 x 190 cm (1) Jowal rug Turkmenistan 100 x 190 cm, ca. 1870
Belouds kleed, ca. 1940
Belouds kleed, ca. 1940 287 x 142 cm [1]
Noord-west Perzië, Heriz Bakhsaish kleed, circa 1860-70 380 x 290 cm (1) Antique Heriz Bakhsaish North-West Persian 380 x 290 cm, ca.1860-70.
Kaskai Kelim kleed, ca. 1950
Kaskai Kelim kleed, ca. 1950 253 x 147 cm [1]
Perzische tas en Belouds kussen
Perzische tas en Belouds kussen 86 x 54 cm; 56 x 42 cm [2]
Oosters kleed, 1e helft 20e eeuw
Oosters kleed, 1e helft 20e eeuw 365 x 266 cm [1]
Twee Perzische kleden
Twee Perzische kleden 190 x 123 cm; 120 x 91 cm Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [2]
Twee kleden
Twee kleden 179 x 137 cm; 151 x 111 cm Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [2]
Prezische tapijt, Bochara
Prezische tapijt, Bochara 241 x 196 cm Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw. [1]
Tien Perzische kussens
Tien Perzische kussens Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw. [10]
Chinees kleed
Chinees kleed 361 x 271 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Perzisch tapijt
Perzisch tapijt 406 x 319 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Frankrijk, twee kussen bekleed met Aubusson fragmenten, 18e/19e eeuw; Met voorstelling van bloemen. (beschadigingen). h. 50 cm, b. 55 cm [2]
Rechthoekige spiegel in gebronsd houten lijst, Louis XVI, 18e eeuw, met gestoken en opengewerkte kuif met h. 137, br. 54 cm [1]
Rechthoekige spiegel in zwart laqué eikenhouten lijst, 51 x 46 cm
Messing en bronzen geëlektrificeerde tienlichts kaarsenkroon, ca. 1900, met tien sierarmpjes diam. 85, h. 59 cm [1]
331 Los(e)/Seite