130 Los(e)/Seite
Twee persglazen snoeppotten Venz, ca. 1960; h. 27 cm [2]
Diverse Franse dikwandige café wijnglazen, 19e eeuw; Allen staande op voet. [2 dzn]
Drie diverse kristal geslepen manden met zilveren hengsels, 19e eeuw. diam. 16 - 23,5 cm [3]
Drie aardewerk apothekerspotten en een kan, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw; Allen met polychroom geschilderde decoratie en titel h. 20 - 25 cm [4]
Divers aardewerk en porselein;
Divers aardewerk en porselein; w.o. theekommen, Quimper dekseldoos en pauwenschotel. [ds]
130 Los(e)/Seite