3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Los 186
Aquarell Gyula Pap
Aquarell Gyula Pap1899 Orosháza - 1983 Budapest "o.T." u. re. sign. u. dat. Pap 1922 27,5 x 22 cm Lit.: AKL ...[more]
3 Los(e)/Seite