Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ellermanstraat 36/38, Antwerpen, 2060, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk 0032 9 224 14 40

Schätzpreis

395 Los(e)
  • 395 Los(e)

two Chinese flowergirl sculptures in jade Twee Chinese sculpturen in jade : "Bloemenmeisje" - hoogtes : 26 cm - telkens op sokkel

56 18th Cent. tiles in earthenware from Delft and Antwerp Collectie (56 stuks) van 17de en 18de eeuwse tegels in Delfts en Antwerps aardewerk

19th Cent. embroidery Negentiende eeuws textielwerkje met de voorstelling van de Heilige Franciscus - 46 x 39

pair of 19th Cent. embroideries Paar negentiende eeuwse textielwerkjes met religieuze taferelen - 22,5 x 18,5 en 24 x 19 cm

Afghan handwoven Soumak kilim Afghaanse handgeweven Soumak-kelim (inlegweefsel) met een modern ogende geometrische tekening - 378 x 280 cm

Cachemerean Tabriz in silk Cachemerean Tabriz in zijde met een sterk geëlaboreerde tekening met medaillon en bloemenranken - 300 x 187 cm

finely knotted Persian Ispahan in wool on silk Fijngeknoopte Perzische Isfaghan in kurkwol op zijde met een klassieke tekening - 105 x 182 cm

quite big, decorative sawfish tooth Grote decoratieve zwaardviszaagtand - hoogte : 110 cm - gemonteerd

antique gun's rack in oak and antlers Antiek gewerenrek in eik met steunen gemaakt van hertenpoten of -geweien

a group of stuffed birds under a glass globe Taxidermie : een groep vogels onder een stolp (hoogte : 45 cm)

"Longines" pocketwatch in yellow gold (18 carat) - marked LONGINES zakhorloge met kast in geelgoud (18 karaat) gemerkt

"Ery chronomètre" pocketwatch in yellow gold (18 carat) - marked ERY Chronomètre zakhorloge met kast in geelgoud (18 karaat) gemerkt

  • 395 Los(e)