395 Los(e)/Seite
two Chinese flowergirl sculptures in jade Twee Chinese sculpturen in jade : "Bloemenmeisje" - hoogtes : 26 cm - telkens op sokkel
56 18th Cent. tiles in earthenware from Delft and Antwerp Collectie (56 stuks) van 17de en 18de eeuwse tegels in Delfts en Antwerps aardewerk
19th Cent. embroidery Negentiende eeuws textielwerkje met de voorstelling van de Heilige Franciscus - 46 x 39
pair of 19th Cent. embroideries Paar negentiende eeuwse textielwerkjes met religieuze taferelen - 22,5 x 18,5 en 24 x 19 cm
Afghan handwoven Soumak kilim Afghaanse handgeweven Soumak-kelim (inlegweefsel) met een modern ogende geometrische tekening - 378 x 280 cm
Cachemerean Tabriz in silk Cachemerean Tabriz in zijde met een sterk geëlaboreerde tekening met medaillon en bloemenranken - 300 x 187 cm
Persian Qom in silk Perzische Ghoum in zijde op zijde met medaillontekening - 172 x 108 cm
finely knotted Persian Ispahan in wool on silk Fijngeknoopte Perzische Isfaghan in kurkwol op zijde met een klassieke tekening - 105 x 182 cm
quite big, decorative sawfish tooth Grote decoratieve zwaardviszaagtand - hoogte : 110 cm - gemonteerd
quite a lot of hunting trophees Groot lot jachttrofeeën (geweien)
several hunting trophees Lot jachttroffeeën met everzwijnen- en hertenkoppen
antique gun's rack in oak and antlers Antiek gewerenrek in eik met steunen gemaakt van hertenpoten of -geweien
a group of stuffed birds under a glass globe Taxidermie : een groep vogels onder een stolp (hoogte : 45 cm)
4 old guns Lot met vier oude geweren (tweeloop)
3 old guns and a leather bag Lot (4) met drie oude geweren (tweeloop) en een lederen tas
4 old guns Lot met vier oude geweren (eenloop)
several old pistols Lot oude pistolen
"Longines" pocketwatch in yellow gold (18 carat) - marked LONGINES zakhorloge met kast in geelgoud (18 karaat) gemerkt
"Ery chronomètre" pocketwatch in yellow gold (18 carat) - marked ERY Chronomètre zakhorloge met kast in geelgoud (18 karaat) gemerkt
4 antique pocketwatches with case in silver Lot van vier antieke zakuurwerken met kast in zilver
395 Los(e)/Seite