9 Los(e)/Seite
WARHOL ANDY (1930 - 1987) handgesigneerde "Brillo" - doos - 13,5 x 16,2 x 7 - in plexi case||
WARHOL ANDY (1930 - 1987) elpeehoes ontworpen door Warhol met en voor de elpee "Soul Vacation" (in
LEBLON DELIENNE & DISNEY "Mickey" sculptuur in hars (rode uitvoering) - hoogte : 12 cm gemerkt en
LEBLON DELIENNE & DISNEY "Mickey" sculptuur in hars (witte uitvoering) - hoogte : 12 cm gemerkt en
HOPPEN KELLY & LEBLON DELIENNE & DISNEY gelimiteerd exemplaar (editie van 250) in hars van de
LEBLON DELIENNE & DISNEY "Minnie Mouse" - sculptuur in hars (neon yellow uitvoering) - hoogte : 31
LEBLON DELIENNE & DISNEY "Mickey" sculptuur in hars (orange metallic uitvoering) - hoogte : 30,5
LEBLON DELIENNE & DISNEY "Donald Duck" sculptuur in hars (polychrome versie) - hoogte : 36,5 cm
9 Los(e)/Seite