83 Los(e)/Seite
series of four 18th Cent. Chinese Imari plates with a convex medallion in porcelain || Serie van
18th Cent. Chinese bowl in marked porcelain with a floral Imari decor || Achttiende eeuwse Chinese
18th Cent. Chinese bowl in porcelain with a floral Imari decor || Achttiende eeuwse Chinese bowl
three pieces of 18th Cent. Chinese porcelain: a pair of cups and a bowl || Lot achttiende eeuws
two Chinese vases in porcelain : an antique one with blue-white decor and one from the Republic
Chinese "Quan Yin" sculpture || Chinese sculptuur met de voorstelling van een op een troon zittende Quan Yin - hoogte : 53,5 cm
oriental Chinese style sculpture with the depiction of the head of Quan Yin || Oosterse sculptuur in
Chinese archaic style bronze vase || Bronzen gedekselde Chinese vaas op vier poten in archaïsche
Chinese archaic style bronze vase || Bronzen gedekselde Chinese vaas op vier poten in archaïsche stijl - hoogte : 34 cm
five Chinese porcelain items || Lot (5) Chinees porselein met een schaal, drie vaasjes en een Quan
five Chinese porcelain items || Lot (5) Chinees porselein met een schaal, drie vaasjes en een Quan Yin
six Chinese cloisonné vases || Lot van zes Chinese vazen in cloisonné - hoogtes van 10 tot 26 cm
two Chinese porcelain items || Lot (2) Chinees porselein met een gedekselde blauwwit pot en een
two Chinese porcelain items || Lot (2) Chinees porselein met een gedekselde blauwwit pot en een gedekselde kom met Cantonees decor
three Burmese textile works with depictions of humans and animals || Lot van drie Birmaanse textielstukken met voorstellingen van mens en dier
round bistro table in red lacquered metal || Bistro-tafeltje met rond blad in roodgelakt metaal
antique Chinese marked vase in bronze and cloisonné || Antieke Chinese gemerkte vaas in brons en
antique Chinese marked vase in bronze and cloisonné || Antieke Chinese gemerkte vaas in brons en cloisonné - hoogte : 36 cm
various lot with several oriental metal items || Lot Oosterse items in metaal
Schneider signed Art Deco vase in crystal || SCHNEIDER Art Deco-vaas op voet in deels gesatineerd
Chinese scroll with a painting with flowers || Chinese scroll met bloemenschildering - 184 x 46
Chinese vase in porcelain with a polychrome decor || Chinese vaas in porselein met een polychroom
Chinese vase in porcelain with a polychrome decor || Chinese vaas in porselein met een polychroom decor - hoogte : 58 cm
three pieces of Chinese porcelain : a plate, a vase and a tea pot (in basket) || Lot (3) Chinees
Tibetan tangka depicting "White Tara" || Tibetaanse tangka met de voorstelling van de "Witte Tara" -
Tibetan tangka depicting "White Tara" || Tibetaanse tangka met de voorstelling van de "Witte Tara" - 63,5 x 42,5
Tibetan tangka with the depiction of Chakrasambhava || Tibetaanse tangka met centraal de voorstelling van Chakrasambhava - 76 x 55
83 Los(e)/Seite