- Oberkategorie,
10 Los(e)/Seite
bernhard, prof. georg
bernhard, prof. georg
bernhard, professor georg
professor georg bernhard
baer, otto
aquarellmaler
fuchshuber, annegret
unbekannt, 20. jh.
buchner-kopper, hella
winter, fritz, zugeschrieben,
10 Los(e)/Seite