42 Los(e)/Seite
Muller Frères Luneville
Art Deco lamp
Art Deco lamp Not signed. Een Art Deco lamp, niet gesigneerd. H 36 cm
Lamp Muller Frères Luneville
François Chatain (XX-XXI)
François Chatain (XX-XXI) Cactus lamp. Ref. Serie A. Cactuslamp. Ref. Serie A. H 68 cm
A bakelite Art Deco table lamp
A bakelite Art Deco table lamp School of Amsterdam. Bakelieten Art Deco lamp Amsterdamse school H 46 cm
Jan Melis & Ben Oostrum - Dark - Crosslight S 3 Crosslights, dated 2002. 3 kruislichten, gedateerd 2002. 38 x 38 x 38 cm ...[more]
Vintage red table lamp
Vintage red table lamp Een vintage rode tafel lamp. H 46 cm
Oil lamps with bronze mounts
Oil lamps with bronze mounts Dated 19th century. Een paar olielampen met bronzen monturen. Gedateerd 19e eeuw. H 88 - 91 cm
Green mid-century Louis Kalff for Philips table lamp Een groene mid-century Louis Kalff tafellamp gemaakt voor Philips. H 49.5 cm
A mid-century Louis Kalff for Philips table lamp Een mid-century Louis Kalff tafellamp gemaakt voor Philips. H 54 cm
DNA quattro Pendant Light
DNA quattro Pendant Light Hopf & Wortmann for NEXT. Hopf & Wortmann voor NEXT. 41 x 51 x 51 cm ...[more]
Lamp style Tiffany
Lamp style Tiffany Een lamp Tiffany stijl. H 43 cm (the glass coupe)
Lamp with animal hides, seventies Een seventies lamp met dierenhuid. H 70 cm
Lamp Tiffany style
Lamp Tiffany style Een lamp Tiffany stijl. H 75.5 cm
Pair of lamps style Empire
Pair of lamps style Empire Een koppel lampadaires in Empirestijl H 86.5 cm
Tiffany style lamp
Tiffany style lamp Een lamp Tiffany stijl. H 63 cm
Tiffany style lamp
Tiffany style lamp Een lamp Tiffany stijl. H 67 cm
Tiffany style lamp, L & F Moreau
Tiffany style lamp, L & F Moreau Signed. Een lamp Tiffany stijl, gesigneerd L & F Moreau. H 97 cm ...[more]
Lamp with bronze mounts and onyx base Een lamp met brons beslag en onyx. H 73 cm
Art Deco table lamps
Art Deco table lamps one Schneider. 1 lamp gemerkt Schneider. H 32.5 - 34 cm
Art Deco lamps
Art Deco lamps Een lot met 2 Art Deco lampen. H 25 - 27 cm
Neo Gothic chandelier
Neo Gothic chandelier A Neo Gothic brass chandelier. Een neogotische koperen kroonluchter. H 26 Dia 32 cm
2 Marble vintage table lamps
2 Marble vintage table lamps 2 Marmeren vintage tafellampen. H 86 cm
Art Deco chandelier
Art Deco chandelier with alabaster coupe. Een Art Deco luchter met albasten coupe. H 118 W 83 cm
Copper chandelier with central coupe
Copper chandelier with central coupe and 9 light points. Een koperen luchter met centrale coupe en 9 lichtpunten. H 110 Dia 86 cm
Art Deco chandelier
Art Deco chandelier with alabaster coupe. Een Art Deco luchter met albasten coupe. H 53 Dia 65 cm
Bronze chandelier with central glass coupe Een bronzen luchter met een centrale glazen coupe. H 46 Dia 55 cm
Bronze gilded chandelier
Bronze gilded chandelier Een verguld bronzen luchter. H 95 Dia 80 cm
Flemish copper chandelier
Flemish copper chandelier Een Vlaamse koperen luchter. H 81 Dia 73 cm
Art Nouveau chandelier Muller Frère Lunneville signed. Een Art Nouveau luchter. Gesigneerd Muller Frère Lunneville. H 80 Dia 60 cm
Bronze Hall lamp 19th C.
Bronze Hall lamp 19th C. Een 19e -eeuwse bronzen hal lamp. H 62 cm
Art Nouveau German chandelier
Art Nouveau German chandelier marked Luisin-Light DRP. Een Art Nouveau Duitse luchter. Germekrt Luisin-light DRP. H 125 Dia 92 cm
Murano Vetri Barovier & Toso ceiling lamp Een Murano Vetri Barovier & Toso plafondlamp. Dia 75 cm ...[more]
42 Los(e)/Seite