Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-1000)

  • (Lose: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Lighting (42)
42 Los(e)

  • 42 Los(e)

Los 34

Art Deco lamp

Art Deco lamp Not signed. Een Art Deco lamp, niet gesigneerd. H 36 cm

François Chatain (XX-XXI) Cactus lamp. Ref. Serie A. Cactuslamp. Ref. Serie A. H 68 cm

A bakelite Art Deco table lamp School of Amsterdam. Bakelieten Art Deco lamp Amsterdamse school H 46 cm

Jan Melis & Ben Oostrum - Dark - Crosslight S 3 Crosslights, dated 2002. 3 kruislichten, gedateerd 2002. 38 x 38 x 38 cm ...[more]

Vintage red table lamp Een vintage rode tafel lamp. H 46 cm

Oil lamps with bronze mounts Dated 19th century. Een paar olielampen met bronzen monturen. Gedateerd 19e eeuw. H 88 - 91 cm

Notary vintage lamp Notarislamp H 36 cm

Green mid-century Louis Kalff for Philips table lamp Een groene mid-century Louis Kalff tafellamp gemaakt voor Philips. H 49.5 cm

A mid-century Louis Kalff for Philips table lamp Een mid-century Louis Kalff tafellamp gemaakt voor Philips. H 54 cm

DNA quattro Pendant Light Hopf & Wortmann for NEXT. Hopf & Wortmann voor NEXT. 41 x 51 x 51 cm ...[more]

Lamp style Tiffany Een lamp Tiffany stijl. H 43 cm (the glass coupe)

Lamp with animal hides, seventies Een seventies lamp met dierenhuid. H 70 cm

Lamp Tiffany style Een lamp Tiffany stijl. H 75.5 cm

Pair of lamps style Empire Een koppel lampadaires in Empirestijl H 86.5 cm

Art Deco floor lamp Art Deco vloerlamp.

Tiffany style lamp Een lamp Tiffany stijl. H 63 cm

Tiffany style lamp Een lamp Tiffany stijl. H 67 cm

Tiffany style lamp, L & F Moreau Signed. Een lamp Tiffany stijl, gesigneerd L & F Moreau. H 97 cm ...[more]

Lamp with bronze mounts and onyx base Een lamp met brons beslag en onyx. H 73 cm

Art Deco table lamps one Schneider. 1 lamp gemerkt Schneider. H 32.5 - 34 cm

Los 1206

Art Deco lamps

Art Deco lamps Een lot met 2 Art Deco lampen. H 25 - 27 cm

Neo Gothic chandelier A Neo Gothic brass chandelier. Een neogotische koperen kroonluchter. H 26 Dia 32 cm

2 Marble vintage table lamps 2 Marmeren vintage tafellampen. H 86 cm

Art Deco chandelier with alabaster coupe. Een Art Deco luchter met albasten coupe. H 118 W 83 cm

Copper chandelier with central coupe and 9 light points. Een koperen luchter met centrale coupe en 9 lichtpunten. H 110 Dia 86 cm

Art Deco chandelier with alabaster coupe. Een Art Deco luchter met albasten coupe. H 53 Dia 65 cm

Bronze chandelier with central glass coupe Een bronzen luchter met een centrale glazen coupe. H 46 Dia 55 cm

Bronze gilded chandelier Een verguld bronzen luchter. H 95 Dia 80 cm

Flemish copper chandelier Een Vlaamse koperen luchter. H 81 Dia 73 cm

Art Nouveau chandelier Muller Frère Lunneville signed. Een Art Nouveau luchter. Gesigneerd Muller Frère Lunneville. H 80 Dia 60 cm

Bronze Hall lamp 19th C. Een 19e -eeuwse bronzen hal lamp. H 62 cm

Art Nouveau German chandelier marked Luisin-Light DRP. Een Art Nouveau Duitse luchter. Germekrt Luisin-light DRP. H 125 Dia 92 cm

Murano Vetri Barovier & Toso ceiling lamp Een Murano Vetri Barovier & Toso plafondlamp. Dia 75 cm ...[more]

  • 42 Los(e)