Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Religious Items & Folk Art (39)
39 Los(e)

  • Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 39 Los(e)

19th century polychrome wooden Mary, Mother of God, in gilded niche 19e eeuwse polychrome houten beeld Mater Dei in vergulde nis 73.5 x 54 cm

Religious Scene Christ and the Apostles 19th century Religieus tafereel Christus en de apostelen 19e eeuw 41 x 27 x 8 cm

Wooden polychrome statue of an evangelist 19th Century 19e eeuws houten beeld met polychromie van een evangelist H 86 cm

Bronze statue of the Virgin Maria, marked Biondan vr. Bronzen sculptuur van de Maagd Maria, gemerkt Biondan vr. H 64.5

Wooden statue of an evangelist 19th Century Houten beeld van een evangelist, 19e eeuw H 45 cm

A pair of angels and angel heads Koppel engelen en engelenhoofden. H 20.5 - 24 cm

Bronze crucifix 19th century Bronzen crucifix 19e eeuw H 78.5 cm

Madonna in wood ca 1820 South of France Madonna in hout ca 1820 Zuid-Frans H 44 cm

Statue of Mary in sandstone with remains of polychromy Beeld van Maria in zandsteen met resten van polychromie H 31.5 cm

Judgment lantern, Flemish ca 1650 Berechtingslantaarn, Vlaams ca 1650 H 36.5 cm

God lamp in gilded bronze Godslamp in verguld brons. H 29.5 Dia 36 cm

Madonna in wood 20th century Madonna in hout 20e eeuw H 65 cm

Orthodox Russian Icon Jesus Christ 19th century Orthodoxe Russische Ikoon Icoon Jezus Christus 19e eeuw 30 x 24.5 cm

Icon around 1800 Ikoon circa 1800 32.5 x 27.5 cm

Icon engraved copper 19th century Saint George painted face Ikoon gegraveerd koper 19e eeuw Sint-Joris geschilderd gezicht 22.5 x 18 cm

18th century Christ in gilded frame 18e eeuwse Christus in vergulde kader 15 x 12 cm (Head - toe & arms) ...[more]

Silver Corpus Christi decorated with cups Zilveren Corpus Christi versierd met bekers H 48 cm

Wooden polychrome Madonna and wooden Corpus around 1800 Houten polychrome Madonna en houten Corpus circa 1800 H 44.5 - 43 cm

Wooden Corpus Christi with polychromy 17th century Houten Corpus Christi met polychromie 17e eeuw H 68 cm

Wooden statue of a evangelist with book 16th century Houten beeld van een evangelist met boek 16e eeuw H 60 cm

A collection of of 3 wooden Saints statues 2 Madonnas and 1 beguine. Een lot van 3 houten Heiligenbeelden. 2 Madonna's en 1 begijn. H 33.5 cm

19th century wooden statue Saint Mark 19e eeuws houten beeld Heilige Marcus H 61 cm

17th century copper baptismal dish 'Spionnen van Kanän' Mechelen 17e eeuwse Mechelse koperen doopschotel 'Spionnen van Kanän' Dia 57 cm

Large wooden crucifix 19th century Grote houten crucifix 19e eeuw 64 x 32 cm

Wooden offering collection box early 19th century Houten offerande collectebus vroeg 19e eeuw H 34.5 cm

Large bronze church candlestick 19th century Grote bronzen kerkkandelaar 19e eeuw H 127 cm

Wooden crucifix with polychromy Houten crucifix met polychromie 42.5 x 31.5 cm

  • 39 Los(e)