- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (263)
- Sculpture (165)
- Prints (112)
- Ceramics (100)
- Furniture (76)
- Drawings & Pastels (48)
- Religious Items & Folk Art (39)
- Glassware (37)
- Arms, Armour & Militaria (33)
- Fine Art (29)
- Lighting (25)
- Chinese Works of Art (24)
- Clocks (21)
- Watercolours (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (17)
- Jewellery (16)
- Books & Periodicals (11)
- Japanese Works of Art (10)
- Ethnographica & Tribal Art (9)
- Models, Toys, Dolls & Games (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (5)
- Taxidermy & Natural History (5)
- Indian Works of Art (4)
- Design (1)
- Sporting Memorabilia & Equipment (1)
1106 Los(e)/Seite
René MAGRITTE (1898-1967)
Jean-Luc MOERMAN (1967)
Servi VAN GRINSVEN (XX)
Servi VAN GRINSVEN (XX) Pencil on paper. Signed and dated 1995. Pen op papier. Getekend en gedateerd 1995. 24 x 32 cm
Luc PEIRE (1916-1994)
Roger RAVEEL (1921-2013)
Roger RAVEEL (1921-2013) Hooioppers. Color screen print, signed in pencil. Hooioppers. Kleurenzeefdruk, getekend in potlood. 51 x 62.5 cm
William SWEETLOVE (1949)
William SWEETLOVE (1949) Toad. Red lacquered metal, numbered 56/100. Pad. Rood gelakt metaal, genummerd 56/100. 17 x 61 x 38 cm
William SWEETLOVE (1949)
Joseph WILLAERT (1936-2014)
William SWEETLOVE (1949)
William SWEETLOVE (1949) Yellow Clooney on a Tree, signed. Gele poedel op een boomstronk, getekend. H 102 cm
Hilde VAN SUMERE (1932-2013)
Hilde VAN SUMERE (1932-2013) C.R. 211 'Hommage aan Trani' Carrara marble, signed. C.R. 211 'Hommage aan Trani' Carrara marmer, getekend. H 45 cm
Hilde VAN SUMERE (1932-2013)
PANAMARENKO (1940-2019)
Pierre CULOT (1938-2011)
Pierre CULOT (1938-2011) Brutalist Ceramic Vase, marked C. Brutalistische keramieken vaas, gemerkt C. 40 x 49 x 20 cm
Lieven Demunter (1962)
Lieven Demunter (1962) Female creature. Ceramic sculptuur, signed. Vrouwelijke wezen. Keramieken sculptuur, getekend. H 47 cm
Annette Defoort (1945)
Annette Defoort (1945) Ceramic sculptures (2) With monogram. Keramieken sculpturen (2). Gemonogrammeerd. H 39.5 - 47 cm
Leon GOBERT (1869-1935)
Leon GOBERT (1869-1935) Hiercheuse. Ceramic sculpure, signed and dated 1916. Hiercheuse. Keramieken beeld, getekend en gedateerd 1916. H 44 cm
Patinated plaster Mother with child signed Dublanc Gepatineerd gips Moeder met kind getekend Dublanc H 59 cm
Statue in art bronze 'Le travail', signed Beeld in kunstbrons 'Le travail', getekend H 81 cm
Bronze lampadaire with an elegant lady with flowers Not signed. Bronzen lampadaire met elegante dame met bloemen Niet getekend. H 84 cm
CLODION (1738-1814)
CLODION (1738-1814) Buste Young girl. Bronze, signed. Buste jong meisje. Brons, getekend. H 24.5 cm
Arthur CRACO (1869-1955)
Arthur CRACO (1869-1955) 'Exquisse'. Terracotta sculpture, signed. 'Exquisse'. Terracotta Dameshoofd, getekend. H 38 cm
2 missionary money boxes
2 missionary money boxes 2 missiespaarpotten H 28.5 - 33.5 cm
Pair of Royal Dux porcelain statues Hunter and Woman with jug Koppel Royal Dux porseleinen beelden De jager en Vrouw met kruik H 32 cm
Pair of Royal Dux porcelain statues Shepherd and Shepherdess Koppel Royal Dux porseleinen beelden Herder en Herderin H 57.5 cm
Torso of a nude in white stone, not signed (artist Walter Birnie) Torso van een naakt in witsteen, niet getekend (kunstenaar Walter Birnie) H 39 cm
Pair of gold-plated firebucks
Pair of gold-plated firebucks Koppel vergulde vuurbokken. H 32.5 cm
Pair of gold-plated firebucks with erotic decoration. Koppel vergulde vuurbokken met erotische voorstelling. H 48.5 cm
Lot Perignem, red bowl, green vase and candle holder Lot Perignem, rode schaal, groen vaas en kaarsenhouder H 8 - 10 - 59.5 cm Dia 37 cm
Perignem ceramic cachepot, signed. Perignem keramieken cachepot, getekend. H 21.5 Dia 18 cm
Marc CLAERHOUT (1943)
Marc CLAERHOUT (1943) 3 ceramic vases with heads. 3 keramieken vazen met hoofden. H 36 - 51 - 57 cm
Louis Poulsen - PH 5 hanglamp hues of grey design Poul Henningsem Louis Poulsen - PH 5 hanglamp grijstinten ontwerp Poul Henningsen H 25 Dia 51 cm
4 Art Deco wall fixtures
4 Art Deco wall fixtures 4 Art Deco applieken H 55 cm
2 lampadaires from the 1970s gilded horses 2 lampadaires jaren '70 vergulde paarden H 80 & 75 cm ...[more]
Louis Vuitton Keepall Bag Limited Edition Louis Vuitton Keepall tas Limited Edition 24 x 47 x 27 cm
Val Saint Lambert Art Deco vase in colorless and green cut crystal Val Saint Lambert Art Deco vaas in kleurloos en groen geslepen kristal H 23.5 cm
Val Saint Lambert Art Deco vase in colorless and green cut crystal Val Saint Lambert Art Deco vaas in kleurloos en groen geslepen kristal H 30 cm
White crystal Baccarat vase
White crystal Baccarat vase signed on the side and stamped bottom. Wit kristallen Baccarat vaas. getekend opzij en gestempeld onderzijde. H 25 cm
Firmin BAES (1874-1945)
Firmin BAES (1874-1945) Girl with fuschia's. Oil on canvas, signed. Meisje met fuchia's. Olie op doek, getekend. 60 x 48 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Facade by the water. Oil on canvas, signed. Gevels aan het water. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) O.L.V. chapel in Ledeberg. Oil on canvas, signed. O.L.V.kapel in Ledeberg. Olie op doek, getekend. 50 x 60 cm
Armand DEWEERDT (1890-1982)
Xavier DE COCK (1818-1896)
Xavier DE COCK (1818-1896) The Forest. Oil on canvas, signed and dated 1879. Het woud. Olie op doek, getekend en gedateerd 1879. 73 x 113 cm
European school 20th century
European school 20th century Prisoner, oil on cardboard with monogram S.V. De gevangene, olie op doek, monogram S.V. 46 x 38 cm
Belgian school, dated 1925
Belgian school, dated 1925 'La fenetre'. Oil on panel, signed and dated 1925. 'La fenetre'. Olie op paneel, getekend en gedateerd 1925. 60 x 51 cm
Achiel VEREECKEN (1889-1933)
Achiel VEREECKEN (1889-1933) View on the church. Watercolor, signed. Kerkzicht. Aquarel, getekend. 75 x 52 cm
Maurice SCHELCK (1906-1987)
Paul MATHIEU (1872-1932)
Paul MATHIEU (1872-1932) Fairway with sailing boats. Oil on canvas, signed. Vaargeul met zeilboten. Olie op doek, getekend. 73 x 101 cm
Guillaume MONTOBIO (1883-1962)
Guillaume MONTOBIO (1883-1962) Predikherenlei te Gent. Oil on canvas, signed. Predikherenlei te Gent. Olie op doek, getekend. 101 x 90 cm
Albert SAVERYS (1886-1964)
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)
Jean BRUSSELMANS (1884-1953) Landscape (c.1912) Oil on hardboard, signed. Landschap (c. 1912) Olie op hardboard, getekend.
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Joseph VERDEGEM (1897-1957) 'L'audience'. Watercolor, signed and dated 1928. L'audience'. Aquarel, getekend en gedateerd 1928. 54 x 42 cm
Belgian school 20th century
1106 Los(e)/Seite