Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Drawings & Pastels (48)
48 Los(e)

  • Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 48 Los(e)

Rik VERMEERSCH (1949) Lying nude. Ink drawing, signed and dated 8/12/04. Liggend naakt. Inkt tekening, getekend en gedateerd 8/12/04 46 x 65.5 cm

Anna DE WEERT (1867-1950) Orchard. Pastel on paper, signed. De boomgaard. Pastel op papier, getekend. 29.5 x 39.5 cm

Robert AERENS (1883-1969) Drawing of a Male nude, signed. Tekening mannelijk naakt, getekend. 98 x 59 cm

Victor Frans DE BUDT (1886-1965) Cityscape in the snow. Pastel on paper, signed. Stadszicht in de sneeuw. Pastel op papier, getekend. 56 x 82 cm

Jean-Baptiste MADOU (1796-1877) Scene pastorale. Drawing, monogram MD. Scene pastorale. Tekening, monogram MD. 21.5 x 26 cm

Mario DE BRABANDERE (1963) Ink on paper, signed and dated '97. Inkt op papier, getekend en gedateerd '97. 30.5 x 21.5 cm

Roger RAVEEL (1921-2013) Gouache and ink on paper, getekend. Gouache en inkt op papier, getekend. 26.5 x 36.5 cm

Roger WITTEVRONGEL (1933) Nude drawing, signed and dated '77. Naakttekening, getekend en gedateerd '77. 28.5 x 26.5 cm

Pencildrawing and watercolor Christ after Van Dijck 19th century Potloodtekening en aquarel Christus naar Van Dijck 19e eeuw 25 x 19.5 cm

Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941) Landscape. Pastel on paper, signed. Landschap. Pastel op papier, getekend. 24.5 x 35 cm

Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941) Landscape. Pastel on paper, signed. Landschap. Pastel op papier, getekend. 31.5 x 40.5 cm

Louis DUBAR (1876-1951) The pianist. Pastel on paper, signed. De pianist. Pastel op papier, getekend. 46 x 29.5 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Family. Pastel on paper, signed. Familie. Pastel/krijt op papier, getekend. 50 x 68.5 cm

Michel SEUPHOR (1901-1999) No title. Ink op paper, signed and dated 1969. Zonder titel. Inkt op papier, getekend en gedateerd 1969. 63.5 x 49 cm

Carolus TREMERIES (1858-1945) Beguinage. Pastel on paper, signed. Begijnhof. Pastel op papier, getekend. 60 x 74 cm

Servi VAN GRINSVEN (XX) Pencil on paper. Signed and dated 1995. Pen op papier. Getekend en gedateerd 1995. 24 x 32 cm

Edgard TYTGAT (1879-1957) The drawing lesson. Drawing, with atelier stamp. De tekenles. Tekening, met atelierstempel. 32 x 40 cm

Carolus TREMERIES (1858-1945) Alley in Ghent. Pastel, signed. Beluik in Gent. Pastel, getekend. 74.5 x 48.5 cm

Paul VAN GYSEGHEM (1935) Lot drawing from the 60s & 61s. Lot tekening jaren 60 & 61. 30 x 20 - 54.5 x 36 cm ...[more]

Jörg MADLENER (1939) Standing figure. Coloured chalks/paper. Standing figure. Gekleurd krijt/papier. 147 x 68 cm

Eugène DODEIGNE (1923-2015) Figure. Charcoal/paper, signed and dated 1946. Figuur. Houtskool op papier, getekend en gedateerd 1946. 106 x 73 cm

Octave LANDUYT (1922) On the other hand. Chalk on cardboard, signed. On the other hand. Krijt op karton, getekend. 50.5 x 72 cm

Joseph VERDEGEM (1897-1957) Woman. Pastel, signed. Vrouw. Pastel, getekend. 26 x 29 cm

Frans MASEREEL (1889-1972) Sitting woman. Ink drawing, signed and dated 1944. Zittende vrouw. Inkttekening, getekend en gedateerd 1944. 31 x 32 cm

Constant PERMEKE (1886-1952) Nude. Sanguine on paper, signed. Naakt. Sanguine op papier, gesigneerd. 23 x 14.5 cm

Carolus TREMERIES (1858-1945) Alley in Ghent. Pastel, signed. Beluikje in Gent. Pastel, getekend. 89 x 53 cm

Carolus TREMERIES (1858-1945) Village church Pastel, signed. Dorpskerk. Pastel, getekend. 70 x 50 cm

Cécile CAUTERMAN (1882-1957) 'Homme aux coquillages'. Drawing, signed. 'Homme aux coquillages'. Tekening, getekend. 74 x 59 cm

Albert JACQUEMOTTE (1894-1978) Harbor view. Pastel, signed. Havenzicht. Pastel, getekend. 60 x 70 cm

  • 48 Los(e)