Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1106 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 1106 Los(e)

Art Deco liquor bottle by Robj Paris Le légionaire 20's/30's Art Deco decantor van Robj Paris Le légionaire jaren 20/30 H 27 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris MP 20's/30's Art Deco decantor van Robj Paris MP jaren 20/30 H 26 cm

Art Deco liquor bottles by Robj Paris Napoleon 20's/30's Art Deco decantor van Robj Paris Napoleon jaren 20/30 H 24.5 cm

Art Deco bonbonniere by Robj Paris 20's/30's Art Deco bonbonniere door Robj Paris jaren 20/30 H 17.5 cm

Art Deco bonbonniere by Robj Paris 20/30's Art Deco bonbonniere door Robj Paris jaren 20/30 H 19 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris MP 20/30's Art Deco decantor door Robj Paris MP jaren 20-30 H 26 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris Young woman with bicorne Art Deco decantor door Robj Paris Jonge vrouw met bicorne jaren 20-30 H 28 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris Vodka 20's/30's Art deco decantor door Robj Parijs Vodka jaren 20/30 H 26.5 cm

Art Deco liquor bottles by Robj Paris La cantinière 20's/30's Art Deco decantor door Robj Paris La cantinière jaren 20-30 H 27 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris Vodka 20's/30's Art Deco decantor door Robj Paris Vodka jaren 20-30 H 27.5 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris L'Espagnole 20's/30's Art Deco decantor door Robj Paris L'Espagnole jaren 20-30 H 29 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris Les Trois Matelots 20's/30's Art Deco decantor door Robj Paris Les Trois Matelots jaren 20-30 H 28.5 cm

Art Deco bonbonnière by Robj Paris 20's/30's Art Deco bonbonnière door Robj Paris jaren 20-30 H 18 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris Le Benedictine 20's/30's Art Deco decantor door Robj Paris Le Benedictine jaren 20-30 H 26.5 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris Femme Russe 20's/30's Art Deco decantor door Robj Paris Femme Russe jaren 20-30 H 26.5 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris Brigadier General 20's/30's Art Deco decantor door Robj Paris Brigadier General jaren 20-30 H 27 cm

Jozef CANTRÉ (1890-1957) Patinated plaster, signed. Gepatineerd gips, getekend. 39.5 x 34.5 x 15 cm

Orthodox Russian Icon Jesus Christ 19th century Orthodoxe Russische Ikoon Icoon Jezus Christus 19e eeuw 30 x 24.5 cm

Icon around 1800 Ikoon circa 1800 32.5 x 27.5 cm

Icon engraved copper 19th century Saint George painted face Ikoon gegraveerd koper 19e eeuw Sint-Joris geschilderd gezicht 22.5 x 18 cm

18th century Christ in gilded frame 18e eeuwse Christus in vergulde kader 15 x 12 cm (Head - toe & arms) ...[more]

Silver Corpus Christi decorated with cups Zilveren Corpus Christi versierd met bekers H 48 cm

Wooden polychrome Madonna and wooden Corpus around 1800 Houten polychrome Madonna en houten Corpus circa 1800 H 44.5 - 43 cm

Wooden Corpus Christi with polychromy 17th century Houten Corpus Christi met polychromie 17e eeuw H 68 cm

Wooden statue of a evangelist with book 16th century Houten beeld van een evangelist met boek 16e eeuw H 60 cm

A collection of of 3 wooden Saints statues 2 Madonnas and 1 beguine. Een lot van 3 houten Heiligenbeelden. 2 Madonna's en 1 begijn. H 33.5 cm

19th century wooden statue Saint Mark 19e eeuws houten beeld Heilige Marcus H 61 cm

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970) Bronze Christ, green patina. Bronzen Christus, groen patine. 75 x 77.5 cm

Albrecht DÜRER (1471-1528) 19th century edition 'Hieronymus'. 19e eeuwse druk 'Hieronymus' 24 x 18.5 cm

European school 19th century Saint Magdalene. Oil on canvas, not signed. Heilige Magdalena. Olie op doek, niet getekend. 58 x 45 cm

European school 19th century Christ. Oil on canvas. Christus. Olie op doek. 93 x 69 cm

Floris JESPERS (1889-1965) Etching, signed and numbered 4/30. Ets, getekend en genummerd 4/30. 17.5 x 12.5 cm

Floris JESPERS (1889-1965) Etching Clowns, signed and numbered 4/30. Ets Clowns, getekend en genummerd 4/30. 29.5 x 16 cm

Guy VANDENBRANDEN (1926-2014) Oil on canvas, signed and dated '50. Olie op doek, getekend en gedateerd '50. 50 x 40 cm

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) Femme au fleur Mixed media on paper, signed. Femme au fleur. Mixed media op papier, getekend. 98 x 69 cm

Lydia WILS (1924-1982) Girls and bird. Oil on canvas, signed and dated 67. Meisjes en vogel. Olie op doek, getekend en gedateerd 67. 80 x 100 cm

Geo SEMPELS (1926-1990) Composition. Oil on hardboard, signed. Compositie. Olie op hardboard, getekend. 82.5 x 93 cm

Octave LANDUYT (1922) Lithograph, signed and numbered 2/25. Lithografie, getekend en genummerd 2/25. 52 x 81.5 cm

  • 1106 Los(e)