Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1106 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 1106 Los(e)

Servi VAN GRINSVEN (XX) Pencil on paper. Signed and dated 1995. Pen op papier. Getekend en gedateerd 1995. 24 x 32 cm

Roger RAVEEL (1921-2013) Hooioppers. Color screen print, signed in pencil. Hooioppers. Kleurenzeefdruk, getekend in potlood. 51 x 62.5 cm

William SWEETLOVE (1949) Toad. Red lacquered metal, numbered 56/100. Pad. Rood gelakt metaal, genummerd 56/100. 17 x 61 x 38 cm

William SWEETLOVE (1949) Yellow Clooney on a Tree, signed. Gele poedel op een boomstronk, getekend. H 102 cm

Hilde VAN SUMERE (1932-2013) C.R. 211 'Hommage aan Trani' Carrara marble, signed. C.R. 211 'Hommage aan Trani' Carrara marmer, getekend. H 45 cm

Pierre CULOT (1938-2011) Brutalist Ceramic Vase, marked C. Brutalistische keramieken vaas, gemerkt C. 40 x 49 x 20 cm

Lieven Demunter (1962) Female creature. Ceramic sculptuur, signed. Vrouwelijke wezen. Keramieken sculptuur, getekend. H 47 cm

Annette Defoort (1945) Ceramic sculptures (2) With monogram. Keramieken sculpturen (2). Gemonogrammeerd. H 39.5 - 47 cm

Leon GOBERT (1869-1935) Hiercheuse. Ceramic sculpure, signed and dated 1916. Hiercheuse. Keramieken beeld, getekend en gedateerd 1916. H 44 cm

Patinated plaster Mother with child signed Dublanc Gepatineerd gips Moeder met kind getekend Dublanc H 59 cm

Statue in art bronze 'Le travail', signed Beeld in kunstbrons 'Le travail', getekend H 81 cm

Bronze lampadaire with an elegant lady with flowers Not signed. Bronzen lampadaire met elegante dame met bloemen Niet getekend. H 84 cm

CLODION (1738-1814) Buste Young girl. Bronze, signed. Buste jong meisje. Brons, getekend. H 24.5 cm

Arthur CRACO (1869-1955) 'Exquisse'. Terracotta sculpture, signed. 'Exquisse'. Terracotta Dameshoofd, getekend. H 38 cm

2 missionary money boxes 2 missiespaarpotten H 28.5 - 33.5 cm

Pair of Royal Dux porcelain statues Hunter and Woman with jug Koppel Royal Dux porseleinen beelden De jager en Vrouw met kruik H 32 cm

Pair of Royal Dux porcelain statues Shepherd and Shepherdess Koppel Royal Dux porseleinen beelden Herder en Herderin H 57.5 cm

Torso of a nude in white stone, not signed (artist Walter Birnie) Torso van een naakt in witsteen, niet getekend (kunstenaar Walter Birnie) H 39 cm

Pair of gold-plated firebucks Koppel vergulde vuurbokken. H 32.5 cm

Pair of gold-plated firebucks with erotic decoration. Koppel vergulde vuurbokken met erotische voorstelling. H 48.5 cm

Lot Perignem, red bowl, green vase and candle holder Lot Perignem, rode schaal, groen vaas en kaarsenhouder H 8 - 10 - 59.5 cm Dia 37 cm

Perignem ceramic cachepot, signed. Perignem keramieken cachepot, getekend. H 21.5 Dia 18 cm

Marc CLAERHOUT (1943) 3 ceramic vases with heads. 3 keramieken vazen met hoofden. H 36 - 51 - 57 cm

Louis Poulsen - PH 5 hanglamp hues of grey design Poul Henningsem Louis Poulsen - PH 5 hanglamp grijstinten ontwerp Poul Henningsen H 25 Dia 51 cm

4 Art Deco wall fixtures 4 Art Deco applieken H 55 cm

2 lampadaires from the 1970s gilded horses 2 lampadaires jaren '70 vergulde paarden H 80 & 75 cm ...[more]

Louis Vuitton Keepall Bag Limited Edition Louis Vuitton Keepall tas Limited Edition 24 x 47 x 27 cm

Val Saint Lambert Art Deco vase in colorless and green cut crystal Val Saint Lambert Art Deco vaas in kleurloos en groen geslepen kristal H 23.5 cm

Val Saint Lambert Art Deco vase in colorless and green cut crystal Val Saint Lambert Art Deco vaas in kleurloos en groen geslepen kristal H 30 cm

White crystal Baccarat vase signed on the side and stamped bottom. Wit kristallen Baccarat vaas. getekend opzij en gestempeld onderzijde. H 25 cm

Firmin BAES (1874-1945) Girl with fuschia's. Oil on canvas, signed. Meisje met fuchia's. Olie op doek, getekend. 60 x 48 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Facade by the water. Oil on canvas, signed. Gevels aan het water. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) O.L.V. chapel in Ledeberg. Oil on canvas, signed. O.L.V.kapel in Ledeberg. Olie op doek, getekend. 50 x 60 cm

Xavier DE COCK (1818-1896) The Forest. Oil on canvas, signed and dated 1879. Het woud. Olie op doek, getekend en gedateerd 1879. 73 x 113 cm

European school 20th century Prisoner, oil on cardboard with monogram S.V. De gevangene, olie op doek, monogram S.V. 46 x 38 cm

Belgian school, dated 1925 'La fenetre'. Oil on panel, signed and dated 1925. 'La fenetre'. Olie op paneel, getekend en gedateerd 1925. 60 x 51 cm

Achiel VEREECKEN (1889-1933) View on the church. Watercolor, signed. Kerkzicht. Aquarel, getekend. 75 x 52 cm

Paul MATHIEU (1872-1932) Fairway with sailing boats. Oil on canvas, signed. Vaargeul met zeilboten. Olie op doek, getekend. 73 x 101 cm

Guillaume MONTOBIO (1883-1962) Predikherenlei te Gent. Oil on canvas, signed. Predikherenlei te Gent. Olie op doek, getekend. 101 x 90 cm

Jean BRUSSELMANS (1884-1953) Landscape (c.1912) Oil on hardboard, signed. Landschap (c. 1912) Olie op hardboard, getekend.

Joseph VERDEGEM (1897-1957) 'L'audience'. Watercolor, signed and dated 1928. L'audience'. Aquarel, getekend en gedateerd 1928. 54 x 42 cm

  • 1106 Los(e)