8 Los(e)/Seite
Late 19th century handpainted Japanese storage case Eind 19e eeuws handgeschilderd Japans opbergkoffertje 32 x 38 x 22 cm
Japanese rice dish Imari verte Meiji period Japanse rijstschotel Imari verte Meiji periode H 18.5 Dia 31 cm
2 snuff bottles, one of which is painted inside 2 snuifflesjes waarvan één van binnen geschilderd H 7 - 9 cm
Collection of 2 Chinese Nankin vases and large plate Lot van 2 Chinese Nankin vazen en groot bord H 32.5 & Dia 34.5 cm ...[more]
Japanese vase Arita polychrome with chrisants, Edo period (18th) Japans vaas Arita polychroom met chrisanten, Edo periode (18e) H 23.5 cm
Japanese plate Zo-shun-tei San Ho, Arita, signed, around 1900 Japanese plate Zo-shun-tei San Ho, Arita, signed, late 19th century Dia 31 cm
8 Los(e)/Seite