25 Los(e)/Seite
Cutlery case CHRISTOFLE - model Ruban Croisé Complete. Bestekkoffer CHRISTOFLE - model Ruban Croisé. Volledig. 27 x 45 x 29 cm
Couple Christofle candlesticks
Couple Christofle candlesticks Marked. Koppel Christofle kandelaars, gemerkt. H 16.5 cm
Collection of Christofle dishes
Collection of Christofle dishes Lot Christofle schotels. Dia 15 & 35.5 cm 31 x 23 cm ...[more]
Collection of silvered plates and cuterly Lot verzilverd bestek en schalen
Couple silvered wall sconces
Couple silvered wall sconces Koppel verzilverde wandkandelaars H 50 cm
French silver sugar bowl silver 950 Franse zilveren suikerpot zilver 950 13.5 x 17 x 13 cm
Collection of silver and silvered Lot zilver en verzilverd L 32 cm (the laddle)
Silver basket Manoah Rhodes & Sons - Bradford Zilveren mandje Manoah Rhodes & Sons - Bradford 14.5 x 28.5 x 22 cm ...[more]
Silver cuterly
Christofle coffee and tea set and 2 dishes + silvered sauce bowl Christofle koffie en theeset en 2 schalen + verzilverde sauskom H 8.5 - 24.5 cm
Cutlery case Christofle
Cutlery case Christofle Not complete. Bestekkoffer Christofle. Niet volledig.
Cutlery case silver 800 partly marked BSF 154 pieces, 5700 gram. Bestekkoffer zilver 800 deels gemerkt BSF 154 stuks, 5700 gram 24.5 x 30.5 x 56 cm
Pair of antique silver plate and clear glass Art Nouveau Claret Jug Paar antieke verzilverde Art Nouveau schenkkannen in helder glas. H 33 cm
Silver bell 1832-1857, Leopold I inaugurated in Belgium, with initials AMW and with hallmarks
Jewelery box in tortoiseshell and silver jewelery box with tortoiseshell English, Birmingham 1913, m
Silver dish Delheid, 695 gram
Silver dish Delheid, 695 gram Zilver schotel Delheid, 695 gram Dia 32 cm
Pair of English candlesticks, with hallmarks Koppel Engelse kandelaars, met keuren H 27.5 cm
3-piece silver coffee set, marked 800, weight 2045 grams 3-delig zilveren koffieset, gemerkt 800, gewicht 2045 gram H 14.5 - 16 - 24 cm
2 pique fleurs with silver mounts Delheid and Wolfers, 1950s 2 pique fleurs met zilveren montuur Delheid en Wolfers, jaren '50 H 8.5 - 11.5 cm
25 Los(e)/Seite