Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Japanese Works of Art (8)
8 Los(e)

  • Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 8 Los(e)

Late 19th century handpainted Japanese storage case Eind 19e eeuws handgeschilderd Japans opbergkoffertje 32 x 38 x 22 cm

Japanese rice dish Imari verte Meiji period Japanse rijstschotel Imari verte Meiji periode H 18.5 Dia 31 cm

2 snuff bottles, one of which is painted inside 2 snuifflesjes waarvan één van binnen geschilderd H 7 - 9 cm

Collection of 2 Chinese Nankin vases and large plate Lot van 2 Chinese Nankin vazen en groot bord H 32.5 & Dia 34.5 cm ...[more]

Japanese vase Arita polychrome with chrisants, Edo period (18th) Japans vaas Arita polychroom met chrisanten, Edo periode (18e) H 23.5 cm

Japanese plate Zo-shun-tei San Ho, Arita, signed, around 1900 Japanese plate Zo-shun-tei San Ho, Arita, signed, late 19th century Dia 31 cm

  • 8 Los(e)