Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Watercolours (18)
18 Los(e)

  • 18 Los(e)

Los 104

Johan De Loose

Johan De Loose Watercolor No title. Signed. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd. 41 x 29 cm

Los 105

Johan De Loose

Johan De Loose Watercolor No title. Signed and dated 2014. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 2014. 42 x 29 cm

Armand HEINS (1856-1938) Watercolor Farm. Signed and dated '81. Aquarel Hoeve. Gesigneerd en gedateerd '81 29 x 41.5 cm

Louis Antoine CAROLUS (1814-1865) Watercolor Le promenade. Signed. Aquarel Le promenade. Gesigneerd. 17.5 x 23.5 cm

Wybrand GANZEVOORT (1930/35) Watercolor Untitled. Signed and dated '59. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd '59. 26 x 18 cm

Mané-Katz (1894-1962) Préparation au marriage. Watercolor painting, signed. Préparation au mariage. Aquarel, gesigneerd. 84 x 52.5 cm

Mané-Katz (1894-1962) Préparation au marriage. Watercolor paiting, signed. Préparation au mariage. Aquarel, gesigneerd. 82.5 x 53 cm

Maurits Joseph NIEKERK (1871-1940) Watercolor Flowers. Signed. Aquarel Bloemen. Gesigneerd. 52 x 36.5 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor Courtisane. Signed. Aquarel Courtisane. Gesigneerd. 59.5 x 46.5 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Watercolor Le vieille femme. Signed. Aquarel Oude vrouw. Gesigneerd. 23 x 16.5 cm

Jan VANRIET (1948) Watercolor Girl with hat. Signed and dated 1979. Aquarel Meisje met hoed. Gesigneerd en gedateerd 1979 50 x 69.5 cm

  • 18 Los(e)