Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Clocks (15)
15 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 15 Los(e)

Antique French Charles X pendulum clock in fire gilt bronze. Antieke Franse Charles X pendule in vuurverguld brons. H 37.5 cm

Louis XVI pendulum in white marble and gilded bronze Louis XVI pendule in wit marmer en verguld brons H 46 cm

19th century large Boulle clock with brass Boulle inlay 19e eeuwse Boulle klok met Boulle messing inlegwerk H 57 cm

Jaeger-LeCoultre Atmos clock model Vendome Jaeger-LeCoultre Atmos klok model Vendome H 23.5 cm

Mantel garniture style Delft Een schouwgarnituur Delftse stijl. H 50 - 55 cm

Zenith gilt brass travel clock in case circa 1900 Zenith reisklokje in verguld messing in koffertje circa 1900 5.5 x 5.5 x 3.5 cm

Couple bronze candesticks style Louis Philippe Koppel bronzen kandelaars stijl Louis Philippe H 44.5 cm

A Three-Piece Limoges garniture set, roundels signed A. Renzi. Driedelige garnituur Sèvres stijl, rondellen getekend A. Renzi. H 38.5 - 74.5 cm

Pair of fire-gilded Empire candlesticks Koppel vuurvergulde Empire kandelaars H 29 cm ...[more]

French antique fire-gilded Empire clock Frans antieke vuurvergulde Empire klok H 44.5 cm

Marble Napoleon III clock Jules Huersel Gent Marmeren Napoleon III klok Jules Huersel Gent H 32.5 cm

  • 15 Los(e)