- Kategorie,
191 Los(e)/Seite
Orthodox icon with silver plated front 19th century Orthodox ikoon met verzilverd front 19e eeuw 22 x 18 cm
Collection of 2 Russian icons 19th century Lot 2 Russische ikonen 19e eeuw 17.5 x 14.5 & 20 x 15.5 cm ...[more]
Russian icon 19th century
Russian icon 19th century Russische ikoon 19e eeuw 37.5 x 29 cm
Russian icon 19th century
Russian icon 19th century Russisch ikoon 19e eeuw 38 x 31 cm
Russian Orthodox work circa 1900
Russian Orthodox work circa 1900 Russian Orthodox work circa 1900 28.5 x 31.5 cm (the frame)
2 Russian icons 19th century
2 Russian icons 19th century 2 Russische ikonen 19e eeuw 37.5 x 31.5 cm
Collection of Russian icons late 18th century Lot Russische ikonen laat 18e eeuw 25.5 x 12, 32 x 24.5, 37.5 x 29 cm
Willem VAN HECKE (1893-1976)
Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on paper Figures, signed. Olie op papier Figuren, gesigneerd. 30.5 x 25.5 cm
Herman BROOD (1946-2001)
Igor TCHOLARIA (1959)
Igor TCHOLARIA (1959) Oil on canvas Clowns, signed. Olie op doek Clowns, gesigneerd. 100 x 81 cm
Herman BROOD (1946-2001)
Guido LEGRAND (1938-2019)
Frans MORTELMANS (1865-1936)
Frans MORTELMANS (1865-1936) Oil on canvas Vase fleuri de roses, signed. Olie op doek Vase fleuri des roses, getekend. 80 x 46.5 cm
2 neo-gothic painted panels on wood 2 neo-gotische beschilderde panelen op hout 22 x 65 cm
Don KEN (1956)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987) Oil on paper Composition. Signed and dated '64. Olie op papier Compositie. Gesigneerd en gedateerd '64. 49.5 x 70.5 cm
Jan BURSSENS (1925-2002)
Jan BURSSENS (1925-2002) Rood/Wit Oil on hardboard, signed and dated 1954. Rood/Wit. Olie op hardboard, gesigneerd en gedateerd 1954. 70 x 50 cm
Jan BURSSENS (1925-2002) (attrib.) Oil on panel Composition. Not signed. Olie op paneel Compositie. Niet gesigneerd. 60 x 122 cm
RVS, Bali
RVS, Bali Oil on canvas Crowd. Signed RVS Bali 2002. Olie op doek Menigte. Signed RVS Bali 2002 36 x 41 & 41 x 36 cm ...[more]
Dr. Nabil Rasha
Dr. Nabil Rasha Oil on paper Bird. Signed and dated 2004. Olie op papier Bird. Gesigneerd en gedateerd 2004. 37.5 x 51.5 cm
Fritz DIEKMANN (1929-2017)
Fritz DIEKMANN (1929-2017) Oil on canvas The egg surprise Monogram FD. Olie op doek The egg surprise Monogram FD. 70 x 60 cm
Jan SAVERYS (1924-2017)
Modern school Mixed media
Modern school Mixed media Mixed media on panel. Signed and dated '84. Gemengde techniek op paneel gesigneerd en gedateerd '84 83 x 30 cm
Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936) Mixed media on paper, No title. Mixed media op papier, Zonder titel. 48.5 x 48.5 cm
Russian icon 19th cntury
Russian icon 19th cntury Russisch ikoon 19e eeuw 14 x 11 cm
Russian icon 19th century
Russian icon 19th century 19e eeuws Russisch ikoon 6 x 4.5 cm
Russian 19th century icon
Russian 19th century icon 19e eeuws Russisch ikoon 11 x 8 cm
Russian icon 19th century
Russian icon 19th century Russische ikoon 19e eeuw 57.5 x 43 cm
Russian icon 19th century
Russian icon 19th century Russisch 19e eeuws ikoon 52.5 x 43.5 cm
Russian icons 19th century
Russian icons 19th century Russische ikonen 19e eeuw 35 x 28 & 38 x 30.5 cm ...[more]
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Barn. Signed Olie op doek Schuur. Gesigneerd. 40 x 50 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Chateau des comtes à Gand. Signed. Olie op doek Gravenkasteel te Gent. Gesigneerd. 50 x 60 cm
Isidore MEYERS (1836-1917)
Isidore MEYERS (1836-1917) Oil on canvas Mill. Signed. Olie op doek Molen. Gesigneerd. 35 x 24.5 cm
Albert HERTEL (1843-1912)
Albert HERTEL (1843-1912) Oil on panel Marine. Signed and dated 1889. Olie op paneel Marine. Gesigneerd en gedateerd 1889. 25 x 31.5 cm
Camille WAUTERS (1856-1919)
Romain STEPPE (1859-1927)
Romain STEPPE (1859-1927) Oil on canvas Mill at the riverside. Signed. Olie op doek Molen langs de rivier. Gesigneerd. 47 x 38 cm
Franz COURTENS (1854-1943)
Franz COURTENS (1854-1943) Oil on canvas Landscape with mills. Signed. Olie op doek Landschap met molens. Gesigneerd. 45 x 75 cm
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on canvas Lying nude. Signed. Olie op doek Liggend naakt. Gesigneerd 44 x 63 cm
Jan Frans BOEVER DE (1872-1949)
Emile CLAUS (1849-1924)
Xavier DE COCK (1818-1896)
Xavier DE COCK (1818-1896)
Maurice DE CLERCQ (1918-1980)
Vic DOOMS (1912-1994)
Vic DOOMS (1912-1994) Oil on hardboard Still life with coffee grinder. Signed. Olie op hardboard Stilleven met koffiemolen. Gesigneerd. 60 x 50 cm
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979) Oil on hardboard Road with row of trees. Signed. Olie op hardboard Weg met bomenrij. Gesigneerd. 60 x 69.5 cm
Romain STEPPE (1859-1927)
Romain STEPPE (1859-1927) Oil on canvas Foamy waves. Signed. Olie op doek Schuimende golven. Gesigneerd. 49 x 70 cm
Alfons WATERSCHOOT (1931)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on canvas Ladies portret. Signed. Olie op doek Damesportret. Gesigneerd. 95 x 78 cm
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on panal House of the artist. Signed. Olie op paneel Huis van de kunstenaar. Gesigneerd. 20 x 26 cm
Henri ROBBE (1807-1899)
Henri ROBBE (1807-1899) Oil on panel Fruit bowl. Signed. Olie op paneel Fruitschaal. Gesigneerd. 21.5 x 24.5 cm
Harm HOLLESTELLE (1958)
Harm HOLLESTELLE (1958) Oil on panel Fortified castle. Monogram. Olie op paneel Versterkte burcht. Monogram. 36.5 x 21 cm
Henri Victor WOLVENS (1896-1977)
Henri Victor WOLVENS (1896-1977) Oil on panel See view. Signed. Olie op paneel Zeezicht. Gesigneerd. 12 x 8.5 cm
Holland/Belgian school 18th century Oil on canvas The cobbler. Olie op doek De schoenlapper 58 x 48 cm
Adriaen VAN OSTADE (1610-1685) (circle) Oil on panel The card players. Olie op paneel De kaartspelers. 44 x 58 cm
191 Los(e)/Seite