Gent

  • (Lose: 1-456)

  • (Lose: 457-813)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
813 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 813 Los(e)

Val Saint Lambert orange crystal coupe with original label Val Saint Lambert oranje kristallen coupe met origineel etiket H 9 Dia 25 cm

Val Saint Lambert red crystal cylinder vase with original label Val Saint Lambert rode kristallen cilindervaas met origineel label H 26 cm

Bohemian Art Deco crystal liqueur set with silver finish Delheid Boheems Art Deco kristallen likeurset met zilver afwerking Delheid H 29 cm

2 conical glass paperweight Herbatte Namur, circa 1900 2 conische glazen presse papier Herbatte Namur, circa 1900 H 27 cm

inkwell as paperweight circa 1900 inktpot als presse-papier circa 1900 H 15.5 cm

2 glass paperweights, France, 20th century 2 glazen presse-papiers, Frankrijk, 20e eeuw H 5 - 17 cm

Corpus 18th Portugal polychrome wood Corpus 18e Portugal gepolychromeerd hout 43 x 37 cm

2 wooden corpuses Spanish 17th century 2 houten corpussen Spaans 17e eeuw 22.5 x 17.5 & 21 x 15.5 cm ...[more]

18th century wooden corpuses Portugal 18e eeuwse houten corpussen Portugal 34.5 x 27.5 & H 37 cm ...[more]

18th century wooden corpuses with polychromy Portugal 18e eeuwse houten corpussen met polychromie Portugal 26 x 22 & H 26.5 cm ...[more]

18th century wooden corpuses with polychromy Portugal 18e eeuwse houten corpussen met polychromie Portugal 21 x 15.5 & 23 x 16 cm ...[more]

Corpus with white original polychromy 18th century Corpus met witte origele polychromie 18e eeuw 80 x 70 cm

Collection of 3 Russian icons 19th century Lot van 3 Russische ikonen 19e eeuw 49 x 40.5, 35 x 30 & 36 x 31 cm ...[more]

19th century Russian icon 19e eeuws Russisch ikoon 13 x 10 cm

Orthodox icon 19th century Moscow 1881 Orthodox ikoon 19e eeuw Moskou 1881 12.5 x 10 cm

Russian icon 19th cntury Russisch ikoon 19e eeuw 14 x 11 cm

Russian icon 19th century 19e eeuws Russisch ikoon 6 x 4.5 cm

Russian 19th century icon 19e eeuws Russisch ikoon 11 x 8 cm

Russian icon 19th century Russische ikoon 19e eeuw 57.5 x 43 cm

Russian icon 19th century Russisch 19e eeuws ikoon 52.5 x 43.5 cm

Russian icons 19th century Russische ikonen 19e eeuw 35 x 28 & 38 x 30.5 cm ...[more]

Collection Russian icons, travel icons and medals Lot Russische ikonen, reisikonen en medailles 19.5 x 14.5 cm (largest icon)

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Barn. Signed Olie op doek Schuur. Gesigneerd. 40 x 50 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Chateau des comtes à Gand. Signed. Olie op doek Gravenkasteel te Gent. Gesigneerd. 50 x 60 cm

Isidore MEYERS (1836-1917) Oil on canvas Mill. Signed. Olie op doek Molen. Gesigneerd. 35 x 24.5 cm

Albert HERTEL (1843-1912) Oil on panel Marine. Signed and dated 1889. Olie op paneel Marine. Gesigneerd en gedateerd 1889. 25 x 31.5 cm

Romain STEPPE (1859-1927) Oil on canvas Mill at the riverside. Signed. Olie op doek Molen langs de rivier. Gesigneerd. 47 x 38 cm

Franz COURTENS (1854-1943) Oil on canvas Landscape with mills. Signed. Olie op doek Landschap met molens. Gesigneerd. 45 x 75 cm

Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on canvas Lying nude. Signed. Olie op doek Liggend naakt. Gesigneerd 44 x 63 cm

Vic DOOMS (1912-1994) Oil on hardboard Still life with coffee grinder. Signed. Olie op hardboard Stilleven met koffiemolen. Gesigneerd. 60 x 50 cm

Alfons BLOMME (1889-1979) Oil on hardboard Road with row of trees. Signed. Olie op hardboard Weg met bomenrij. Gesigneerd. 60 x 69.5 cm

Romain STEPPE (1859-1927) Oil on canvas Foamy waves. Signed. Olie op doek Schuimende golven. Gesigneerd. 49 x 70 cm

Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on canvas Ladies portret. Signed. Olie op doek Damesportret. Gesigneerd. 95 x 78 cm

Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on panal House of the artist. Signed. Olie op paneel Huis van de kunstenaar. Gesigneerd. 20 x 26 cm

Henri ROBBE (1807-1899) Oil on panel Fruit bowl. Signed. Olie op paneel Fruitschaal. Gesigneerd. 21.5 x 24.5 cm

Henri DE BRAEKELEER (1840-1888) Pencil drawing Farme house. Signed. Potloodtekening Hoeve. Getekend. 15 x 22 cm

Harm HOLLESTELLE (1958) Oil on panel Fortified castle. Monogram. Olie op paneel Versterkte burcht. Monogram. 36.5 x 21 cm

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) Oil on panel See view. Signed. Olie op paneel Zeezicht. Gesigneerd. 12 x 8.5 cm

Los 416

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

Holland/Belgian school 18th century Oil on canvas The cobbler. Olie op doek De schoenlapper 58 x 48 cm

Adriaen VAN OSTADE (1610-1685) (circle) Oil on panel The card players. Olie op paneel De kaartspelers. 44 x 58 cm

  • 813 Los(e)