Gent

  • (Lose: 1-456)

  • (Lose: 457-813)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
813 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 813 Los(e)

Oil on canvas Portret of Van Gogh, signed Custer Olie op doek Portret Van Gogh, gesigneerd 30 x 24 cm

Albert Isidore DEVOS (1868-1950) Oil on canvas Sea view with chapel, signed. Olie op doek Zeezicht met kapel, getekend. 70 x 110 cm

Alphons VERMEIR (1905-1994) Oil on hardboard (2) Houses and Street View, signed. Olie op hardboard (2) Huizen en Straatzicht, gesigneerd 30 x 40 cm

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) Oil on canvas Clown, signed. Olie op doek Clown, gesigneerd. 60 x 50 cm

Anto CARTE (1886-1954) Etching Maternité. Ets Maternité. 24.5 x 33.5 cm

Jos VERDEGEM (1897-1957) Collection of 5 etchings, signed, titeld and dated. Lot van 5 etsen, getekend, getiteld en gedateerd.

Jos VERDEGEM (1897-1957) Collection of 4 etchings, signed, titeld and dated. Lot van 4 etsen, getekend, getiteld en gedateerd.

White golden ring with diamond, 18 Kt Wit gouden ring met diamant, 18 Kt.

Gold brooch 18Kt gold (24 grams) with diamonds (3.0.5Kt) Gouden broche 18Kt goud (24 gram) met diamantjes (3, 0.5 Kt) 7 x 4.5 cm

Gold brooch 18Kt gold (12 grams) with rubies Gouden broche 18Kt goud (12 gram) met robijntjes 5 x 3 cm

Pair of white gold earrings with diamonds 18Kt, 14 grams Koppel wit gouden oorringen met diamantjes, 18 Kt, 14 gram L 2.5 cm

Silver dish, Indonesian, 20th century 1230 gr (silver 800) Zilveren schaal, Indonesisch, 20e eeuw 1230 gr (gehalte 800) 47 x 37 cm

3-piece silver coffee set, marked 800, weight 2045 grams 3-delig zilveren koffieset, gemerkt 800, gewicht 2045 gram H 14.5 - 16 - 24 cm

Silver bowl, Mexican content 925, 975 gram Zilveren schaal, Mexicaans gehalte 925, 975 gram 41.5 x 28 cm

Silver bowl Mexican, grade 925, 1758 gram Zilveren schaal Mexicaans, gehalte 925, 1758 gram 49 x 33 x 13.5 cm

Silver bowl, American, grade 925, 1297 gram Zilveren schaal, Amerikaans, gehalte 925, 1297 gram 33 x 24 x 11 cm

Silver Greek lamp of God, content 800, weight 324 grams Zilveren Godslamp Grieks, gehalte 800, gewicht 324 gram H 23 cm

Jewish silver Torah holder, (content 925) 381 grams Joodse zilveren Thorahouder, (gehalte 925) 381 gram L 37.5 cm

Silver Indian tube (content 900), weight 197 grams Zilveren Indische koker (gehalte 900), gewicht 197 gram L 24 cm

Silver pitcher, Central Europe, content 800, weight 261 grams Zilveren kannetje, Midden -Europa, gehalte 800, gewicht 261 gram H 13 W 20.5 cm

Rajastan, silver bird (content 900), weight 360 grams Rajastan, zilveren vogel (gehalte 900) , gewicht 360 gram H 18 cm

Silver plated ice bucket on foot from Brussels nightclub Verzilverde ijsemmer op voet uit Brussels nachtclub H 78.5 cm

Los 457

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

Chinese vase with Fo decor 19th century Chinees vaasje met Fo decor 19e eeuw H 22.5 cm

Chinese vase with peaches, porcelain painted with colored enamels. Chinese vaas met perziken, porselein beschilderd met gekleurd email. H 28 cm

Chinese vase Wu Shuang Pu, Tongzhi gemerkt Chinese vaas Wu Shuang Pu, Tongzhi gemerkt H 42 cm

Chinese vase famille rose 19th century Chinese vaas famille rose 19e eeuw H 61 cm

Collection of 2 green glazed Chien Pho Lot 2 groen geglazuurde Chien Pho. H 21.5 - 22.5 cm

A Red Coral necklace 80 grams Een rood koraal halssnoer 80 gram

Collection of 3 Japanese vases decorated with brass mounts. Lot van 3 Japanse vazen met messing monturen. H 44 - 51 cm

Large couple cloisonné vases Groot koppel cloisonné vazen H 52.5 cm

Couple cloisonné lidded jars Koppel cloisonné dekselpotten H 21.5 cm

Collection of cloisonné, coupe, lidded jars, vase and dishes Lot cloisonné, coupe, dekselpotten, vaasje en schaaltjes H 1.5 - 14.5 cm

Rik SLABBINCK (1914-1991) Oil on canvas Landscape with houses. Signed. Olie op doek Landschap met huizen. Gesigneerd. 38 x 55 cm

Heijo HANGEN (1927-2019) Oil on canvas No title, signed. Olie op doek Zonder titel, getekend. 40.5 x 40.5 cm

Marc VERSTOCKT (1930-2014) Screenprint No title, not signed. Creenprint Zonder titel, niet gesigneerd. 68 x 48 cm

Pierre ALECHINSKY (1927) Lithograph Salon de Mai. Signed and numbered 73/90. Lithografie Salon de Mai. Getekend en genummerd 73/90. 71 x 47.5 cm

  • 813 Los(e)