- Kategorie,
191 Los(e)/Seite
Romain STEPPE (1859-1927)
Romain STEPPE (1859-1927) Oil on panel Marine, signed. Olie op paneel Marine, gesigneerd 27.5 x 40.5 cm
Svend DREWS (1919-2003)
Svend DREWS (1919-2003) Oil on canvas Marine, signed. Olie op doek marine, gesigneerd. 50 x 70 cm
Romain STEPPE (1859-1927)
Romain STEPPE (1859-1927) olie op paneel, gesigneerd 38 x 24.5cm
European school 19th century
European school 19th century Oil on panel Skaters on the ice, signed. Olie op paneel Schaatsers op het ijs, gesigneerd 55 x 64 cm
European school 19th century
César DE COCK (1823-1904)
César DE COCK (1823-1904) Oil on canvas The wood, signed. Olie op doek Het bos, gesigneerd. 54 x 41 cm
Willem VAN HECKE (1893-1976)
Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on paper Marine, signed and dated 1938. Olie op papier Marine, getekend en gedateerd 1938. 22.5 x 35 cm
English School 19th century
English School 19th century Oil on canvas Marine. Olie op doek Marine. 65.5 x 77.5 cm
Eugen KARPATHY (1870-1950)
Eugen KARPATHY (1870-1950) Oil on canvas Women with branch bundle, signed. Olie op doek Vrouwen met houtbussels, getekend. 47 x 58 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Rina SOLDO (1899-1982)
Rina SOLDO (1899-1982) Oil on hardboard Mountain landscape, signed. Olie op hardboard Berglandschap, gesigneerd. 50 x 40 cm
Vic DOOMS (1912-1994)
Vic DOOMS (1912-1994)
Vic DOOMS (1912-1994) Oil on hardboard Forest view, signed. Olie op hardboard Boszicht, gesigneerd. 40 x 30 cm
Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921) Oil on panel Landscape with farm, signed. Olie op paneel Landschap met hoeve, gesigneerd. 33.5 x 41 cm
Alex WAUTERS (1899-1965)
Alex WAUTERS (1899-1965) Oil on panel Mother with child, signed. Olie op paneel Moeder met kind, gesigneerd. 43 x 35 cm
Lucienne GILSON (1914)
Lucienne GILSON (1914) Oil on hardboard Untitled, signed and dated '58. Olie op hardboard Zonder titel, gesigneerd en gedateerd '58 32.5 x 36 cm
Georges CARREY (1902-1953)
Georges CARREY (1902-1953) Velt pen on paper Untitled, not signed. Viltstift op papier Zonder titel, niet gesigneerd. 19 x 12 cm
Belgian school 20th century
Guy COMMERMAN (1938)
Guy COMMERMAN (1938) Oil on panel Untitled, signed and dated '70. Olie op doek Zonder titel, gesigneerd en gedateerd '70 90 x 90 cm
Laurent CRUYT (1960)
Olga MORANO (1935-1999)
Lucienne GILSON (1914)
Lucienne GILSON (1914) Oil on hardboard No title, signed and dated 1957. Olie op hardboard Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1957. 45 x 45 cm
Jean MILO (Emil VAN GINDERTAEL) (1906-1993) Oil paint 'Fungu', signed and dated 1953. Olieverf 'Fungu', gesigneerd en gedateerd 1953. 61 x 46 cm
Mario DE BRABANDERE (1963)
Jean-Pierre LORAND (1939)
Jean-Pierre LORAND (1939) Oil on panel (2) Beach scenes, signed. Olie op paneel (2) Strandscenes, gesigneerd. 24 x 30 cm
Ben NICHOLSON (1894-1982) pochoir, not signed Pochoir Composition, not signed. Pochoir Compositie, niet getekend. 21.5 x 19.5 cm
Joseph SCHAKEWITS (1848-1913)
Joseph SCHAKEWITS (1848-1913) Oil on canvas Plage animée, signed. Olie op doek Plage animée, gesigneerd. 30 x 52 cm
Albert JABONEAU (XIX-XX)
Albert JABONEAU (XIX-XX) Oil on panel Marine, signed. Olie op paneel Marine, gesigneerd 20 x 42 cm
Isaac Lazarus ISRAELS (1865-1934) (attrib.) Oil on canvas reading lady, signed. Olie op doek Lezende dame, gesigneerd. 56 x 40 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Landscape with mill, signed. Olie op doek Landschap met molen, gesigneerd 40 x 50 cm
Jules DE SUTTER (1895-1970)
Jules DE SUTTER (1895-1970) Oil on panel Head of a girl, signed. Olie op paneel Meisjeshoofd, gesigneerd. 73 x 54 cm
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on cardboard Madonna with child, monogram KVB. Olie op karton Madonna met kind, monogram KVB. 32 x 24 cm
Miel DECA (1920-1980)
Miel DECA (1920-1980) Oil on panel Southern Port, signed. Olie op paneel Zuiderse haven, gesigneerd. 50 x 60 cm
Léon RIKET (1876-1938)
Léon RIKET (1876-1938) Oil on canvas Animated Landscape, signed. Olie op doek Geanimeerd landschap, getekend. 33 x 43 cm
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Oil on hardboard The Lys, signed. Olie op hardboard De Leie, gesigneerd 33 x 39 cm
Paul JOOSTENS (1889-1960)
Paul JOOSTENS (1889-1960) Oil on canvas Portret of a monk, signed. Olie op doek Portret van een monnik, gesigneerd. 43 x 33 cm
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Oil on canvas Landscape with cows, signed. Olie op doek Landschap met koeien, gesigneerd. 32 x 44 cm
Eugene VAN MIERLO (1880-1972)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964) Oil on canvas The Lys in winter, signed. Olie op doek De Leie in de winter, gesigneerd. 51 x 75.5 cm
Paul PERMEKE (1918-1990)
Paul PERMEKE (1918-1990) Oil on canvas Village, signed and dated '67. Olie op doek Dorpzicht, gesigneerd en gedateerd '67. 100 x 120 cm
Paul PERMEKE (1918-1990)
Paul PERMEKE (1918-1990) Oil on canvas Landscape, signed and dated '72. Olie op doek Landschap, gesigneerd en gedateerd '72 100 x 120 cm
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953)
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) Oil on canvas Landscape with farm, signed. Olie op doek Landschap met hoeve, getekend. . 65 x 80 cm
European school 19th century
European school 19th century Oil on canvas Woman with hood lid. Olie op doek Vrouw met hoofddeksel. 77 x 62 cm
Prosper DE TROYER (1880-1961)
Prosper DE TROYER (1880-1961) Oil on canvas Male portrait, signed and dated '57. Olie op doek Herenportret, gesigneerd en gedateerd '57 60 x 50 cm
Léo ENGELS (1882-1952)
Léo ENGELS (1882-1952) Oil on canvas Male portret, signed. Olie op doek Mannenportret, gesigneerd. 69 x 54 cm
Léon HOUBAER (1861-1935)
Léon HOUBAER (1861-1935) Oil on canvas Portret of a monk, signed. Olie op doek Portret van een monnik, gesigneerd. 60 x 50 cm
Berten VAN DE VELDE (1915)
Berten VAN DE VELDE (1915) Oil on canvas Landscape, signed. Olie op doek Landschap, gesigneerd. 50 x 60 cm
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Landscape with church, signed. Olie op doek Landschap met kerk, gesigneerd. 40 x 50 cm
Orthodox icon with Archangel Gabriel, 19th century Orthodox ikoon met Aartsengel Gabriel, 19e eeuw 31 x 25.5 cm
Orthodox icon with silver front, 19th century Orthodox ikoon met zilveren front, 19e eeuw 36 x 31 cm
Orthodox icon 18th century
Orthodox icon 18th century Orthodox ikoon, 18e eeuw 34 x 29.5 cm
Gilded Russian icon circa 1900
Gilded Russian icon circa 1900 Verguld Russisch icoon circa 1900 27 x 22 cm
Collection of 2 Russian icons 19th century Lot van 2 Russische ikonen 19e eeuw 31 x 25.5 & 31 x 24 cm ...[more]
Collection of 3 icons
Collection of 3 icons Lot van 3 ikonen 25 x 19.5, 25.5 x 20.5 & 21 x 16.5 cm ...[more]
191 Los(e)/Seite