Gent

  • (Lose: 1-519)

  • (Lose: 520-1074)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 90400, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (298)
298 Los(e)

  • 298 Los(e)

Jos VAN DEN ABEELE (1912)Mixed media, signed and dated '87.Gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '87.54 x 44 cm ...[more]

Contemporary Greek IconHedendaagse Grieks ikoon60 x 47 cm ...[more]

Contemporary Greek IconHedendaags Grieks Ikoon77.5 x 56 cm ...[more]

Contemporary Greek IconHedendaags Grieks ikoon68 x 50.5 cm ...[more]

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979)Oil on canvas Farmer with goats, signed.Olie op doek Boer met geiten, gesigneerd.100 x 110 cm ...[more]

Herman VERBAERE (1906-1993)Oil on canvas, signed and dated '41.Olie op doek, gesigneerd en gedateerd '41.70 x 80 cm ...[more]

Louis APOL (1850-1936)Oil on canvas Coach in the snow, signed.Olie op doek Koets in de sneeuw, gesigneerd.71 x 92 cm ...[more]

Hans KITSLAAR (1944)Oil on canvas Flowers, signed.Olie op doek Bloemen, gesigneerd.100 x 80 cm ...[more]

Frans VAN DAMME (1858-1925)Landscape with a mill.Oil on canvas, signed.Landschap met molen.Olie op doek, getekend.55 x 80 cm ...[more]

W. VongrunderbekeOil on panel Mother, child and cat, signedOlie op paneel Moeder, kind en poes, gesigneerd20.5 x 40.5 m ...[more]

Henri VANDERMOERE (1939)Oil on canvas Interior with paintings, signed.Olie op doek Interieur met schilderijen, gesigneerd.120 x 80 cm ...[more]

Jean BRUSSELMANS (1884-1953)Landscape (c.1912)Oil on hardboard, signed.Landschap (c. 1912)Olie op hardboard, getekend.82 x 65 cm ...[more]

Herman HEUFF (1875-1945)Oil on panel Still life, signed.Olie op paneel Stilleven, gesigneerd.37 x 49 cm ...[more]

Médard VERBURGH (1886-c.1957)Oil on panel Garden wall, signed.Olie op paneel Tuinmuur, gesigneerd.18.5 x 23.5 cm ...[more]

Jozef HORENBANT (1863-1956)Oil on canvas View of Bruges, signed.Olie op doek Zicht van Brugge, gesigneerd.38.5 x 50 cm ...[more]

Julien STAPPERS (1875-1960)Oil on panel Flowers in altar vase, signed.Olie op paneel Bloemen in altaarvaasje, gesigneerd.24 x 32 cm ...[more]

Albert Isidore DEVOS (1868-1950)Oil on canvas Visser, signed.Olie op doek Visser, gesigneerd.45.5 x 32.5 cm ...[more]

Henri VAN MELLE (1859-1930)Oil on panel Nude, signed.Olie op paneel Liggend naakt, gesigneerd.24 x 32.5 cm ...[more]

Alphonse II VAN BEURDEN (1878-1961)Oil on panel the bathers, signed.Olie op paneel de baadsters, gesigneerd.24 x 33 cm ...[more]

André Charles VOILLEMOT (1822-1893)Oil on canvas Woman with putti, signed.Olie op doek Vrouw met putti, gesigneerd.46.5 x 33 cm ...[more]

European school 18th centuryOil on panel Maria, anonymous.Olie op paneel Maria, anoniem.55 x 45.5 cm ...[more]

European school 18th centuryOil on canvas Pastoral landscape, anonymous.Olie op doek Pastoraal landschap, anoniem.76 x 95 cm ...[more]

Yves RHAYÉ (1936-1995)Oil on canvas Untitled, signed.Olie op doek Zonder titel, gesigneerd.80 x 100 cm ...[more]

Anton HEIJBOER (1924-2005)Gouache Chicken, gesigneerd.Gouache kip, getekend.69.5 x 49.5 cm ...[more]

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)Gouache Untitled, signed.Gouache Zonder titel, gesigneerd.35 x 29 cm ...[more]

Anton HEIJBOER (1924-2005)Oil on canvas Untitled, signed.Olie op doek Zonder titel, gesigneerd.54 x 55 cm ...[more]

Los 383

J. HOLLAND

European school 20th centuryOil on canvas Landscape, signed G BosinOlie op doek Landschap, gesigneerd G Bosin35 x 47 cm ...[more]

Julius Jacobus BAKHUIJZEN VAN DE SANDE (1835-1925)Oil on canvas Landscape, signed.Olie op doek Landschap, gesigneerd.33 x 57.5 cm ...[more]

Karel VAN BELLE (1884-1959)Oil on hardboard Woman's portrait, signed.Olie op hardboard Damesportret, gesigneerd.75.5 x 65 cm ...[more]

Karel VAN BELLE (1884-1959)Oil on canvas Woman's portrait, signed.Olie op doek Damesportret, gesigneerd.75 x 60 cm ...[more]

Paul VAYSON (1841-1911)Oil on canvas Boeuf à l'herbage, signed.Olie op doek Boeuf à l'herbage, gesigneerd.54.5 x 73.5 cm ...[more]

Theodor KLEEHAAS (1854-1929)Oil on canvas Pub scene, signed.Olie op doek Kroegtafereel, gesigneerd.90.5 x 71 cm ...[more]

Léon RIKET (1876-1938)Oil on canvas City view, signed.Olie op doek Stadszicht, gesigneerd.93 x 125 cm ...[more]

Octave SOUDAN (1872-1948)Oil on canvas Forest view, signed and dated '42.Olie op doek Boszicht, gesigneerd en gedateerd '42.50 x 50 cm ...[more]

  • 298 Los(e)