Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-478)

  • (Lose: 479-790)

  • (Lose: 791-1278)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (256)
256 Los(e)

  • 256 Los(e)

Herman VERBAERE (1906-1993)Oil on canvas Landscape with farm, signed.Olie op doek Landschap met hoeve, getekend.50 x 70 cm ...[more]

Floris JESPERS (1889-1965)Oil on canvas Landscape with blue sky, signed.Olie op doek Landschap met blauwe hemel, getekend.50 x 60 cm ...[more]

Floris JESPERS (1889-1965)Oil on canvas Landscape, getekend.Olie op doek Landschap, getekend.79 x 99 cm ...[more]

Léon FREDERIC (1856-1940)Oil on panell Sheaves of wheat, signed.Olie op paneel Korenschoven, getekend.32 x 51 cm ...[more]

Pierre ABATUCCI (1871-1942)Oil on canvas Landscape, signed.Olie op doek Landschap , getekend.71 x 100 cm ...[more]

Stanislas WARNIE (1879-1958)Oil on canvas Country house in summer, signed.Olie op doek Landhuis in de zomer, getekend. ...[more]

Albert GEUDENS (1869-1949)(attrib.)Oil on canvas Interior of a church,Olie op doek Kerkinterieur.64 x 52 cm ...[more]

Liege bottle with seal 18th centuryLuikse fles met zegel 18e eeuwH 23 cm ...[more]

Biscuit figurine of a lady with flowers and jugBiscuit beeld van een dame met bloemen en kruikH 51 cm ...[more]

2 vintage cardboard plaques with skulls2 vintage kartonnen plaquettes met doodshoofden32 x 27 cm ...[more]

Anne Pierre DE KAT (1881-1968)Oil on canvas Woman in interior, signed.Olie op doek Vrouw in interieur, getekend.30.5 x 30.5 cm ...[more]

Oil on copper Our Lady of Guadalupe 17th/18th centuryOlie op koper Onze Lieve Vrouw van Guadalupe 17e/18e eeuw41.5 x 28 cm ...[more]

Oil on panel Holy Family, Flemish, 17th centuryOlie op paneel Heilige Familie, Vlaams, 17e eeuw17.5 x 12 cm ...[more]

Oil on panel Madonna, Flemish, 17th centuryOlie op paneel Madonna, Vlaams, 17e eeuw16.5 x 13 cm ...[more]

Oil on panel mythological scene circa 1700Olie op paneel mythologische scène circa 170020 x 14 cm ...[more]

Oil on canvas Madonna and Child, 19th centuryOlie op doek Madonna met kind, 19e eeuw54 x 47 cm ...[more]

European school 17/18th century, Oil on canvas Mother and childEuropese school 17/18e eeuw, Olie op doek Moeder en kind71 x 56.5 cm ...[more]

Jean-Baptiste ROBIE (1821-1910)Oil on panel Still life with grapes, signed.Olie op paneel Stilleven met druiven, getekend.125 x 97 cm

Oil on panel Reading Monk, 19th century, signedOlie op paneel Lezende pater, 19e eeuw, getekend29 x 22.5 cm ...[more]

Marcel BEECKMAN (1939)Oil on canvas animated winter view, signed.Olie op doek geanimeerd winterzicht, getekend.60 x 70 cm ...[more]

Paul BRUYLANT (1939)Oil on canvas Untitled, signed and dated '65.Olie op doek Zonder titel, getekend en gedateerd '65.40 x 50 cm ...[more]

Hein Verdonk (XX)Oil on canvas Landwegel, signed.Olie op doek Landwegel, getekend.60 x 90 cm ...[more]

Jules DE SUTTER (1895-1970)Oil on canvas Portret of a girl, signed.Olie op doek Meisjesportret, getekend.100 x 80 cm ...[more]

Paravent with Chinoiserie Paris circa 1880Paravent met Chinoiserie Parijs circa 1880164 x 60 cm (3x) ...[more]

Clémence JONNAERT (1866-1941)Pastel Flowers, signed.Pastel Bloemen, getekend.75 x 53.5 cm ...[more]

Jozef HORENBANT (1863-1956)Oil on canvas Market scene, signed.Olie op doek Markttafereel, getekend.66 x 78 cm ...[more]

Robert AERENS (1883-1969)Oil on panel Peasant women on the land, drawn.Olie op paneel Boerinnen op het land, getekend.35 x 45 cm ...[more]

Edmond DE MAERTELAERE (1876-1938)Oil on canvas Winter view, signed.Olie op doek Winters zicht, getekend.50 x 65 cm ...[more]

Jacques DELVAUX (1929-2010)Oil on canvas Landscape with haystacks, signed.Olie op doek Landschap met hooimijten, getekend.81 x 95 cm ...[more]

Marie-Antoinette MARCOTTE (1869-1929)Oil on canvas The flower garden, signed.Olie op doek De bloementuin, getekend.50 x 54.5 cm ...[more]

R. Boron (France 20th century)Oil on canvas Medieval street, signed.Olie op doek Middeleeuws straatje, getekend.80 x 70 cm

Karel VAN BELLE (1884-1959)Oil on canvas Lady on sofa, signed.Olie op doek Dame op sofa, getekend.68 x 118 cm ...[more]

Jan Frans DE BOEVER (1872-1949)Oil on panel Buddha with seven wives, signed.Olie op paneel Buddha with seven wives, getekend.78 x 68 cm ...[more]

  • 256 Los(e)