15 Los(e)/Seite
Xavier DE COCK (1818-1896)
Isidore OPSOMER (1878-1967)
Isidore OPSOMER (1878-1967)Watercolor Boats on the water, signed.Aquarel Boten aan het water, getekend.32.5 x 47.5 cm ...[more]
Study skeleton from a doctor's cabinet not completeStudieskelet uit een dokterkabinet niet volledig ...[more]
Lot of study skulls circa 1900
Lot of study skulls circa 1900Lot studieschedels circa 190015.5 x 22 x 15 & 14.5 x 19.5 x 14 cm ...[more]
Pair of Japanese watercolors, ca 1900Koppel Japanse aquarellen, ca 190075 x 47 cm ...[more]
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)Pencil and watercolor Girl figure, monogram.Potlood en aquarel Meisjesfiguur, monogram.29 x 22 cm
Pair of 19th century watercolors dog hunting, signed CharlierKoppel 19e eeuwse aquarellen hondenjacht, getekend Charlier15 x 26 cm ...[more]
Gheorghe DICAN (1960)
Gheorghe DICAN (1960)Gouache Untitled, signed and dated 2003.Gouache Zonder titel, getekend en gedateerd 2003.10.5 x 15.5 cm ...[more]
Henry VAN STRATEN (1892-1944)
Henry VAN STRATEN (1892-1944)Colored drawing Untitled, signed.Ingekleurde tekening Zonder titel, getekend.26 x 17.5 cm ...[more]
15 Los(e)/Seite