Sint Amandsberg

  • (Lose: 1-551)

  • (Lose: 552-1115)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

1116 Los(e)
  • 1116 Los(e)

Pair of gilded Napoleon III candlesticks with bronze angelsKoppel vergulde Napoleon III kandelaars met bronzen engelenH 58 cm ...[more]

Gilded bronze milieu de table with ornamental fruitVergulde bronzen milieu de table met sierfruit30.5 x 47 x 33 cm ...[more]

Gilded bronze pedestal with 3 candleholdersVergulde bronzen sokkel met 3 kaarsenhouders33.5 x 34 x 41 cm ...[more]

Art Deco lampadaire in marble/alabasterArt Deco lampadaire in marmer/albastH 55 cm ...[more]

Wrought iron Art Deco lamp in the style of Edgar BRANDTSmeedijzeren Art Deco lamp in de stijl van Edgar BRANDTH 33.5 Dia 26 cm ...[more]

Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941)Pastel Forest view, monogram.Pastel Boszicht, monogram.30 x 39.5 cm ...[more]

Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941)Pastel Vue de la Côte d'Opale, monogram.Pastel Vue de la Côte d'Opale, monogram.20 x 30 cm ...[more]

Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941)Pastel Vue d'un paysage verdoyant, monogram.Pastel Vue d'un paysage verdoyant, monogram.28.5 x 38.5 cm ...[more]

Louis I VERBOECKHOVEN (1802-1889) (attrib.)Oil on paper Marine, not signedOlie op papier Marine, niet getekend7 x 10.5 cm ...[more]

Louis VERBOECKHOVEN (1802-1889)Oil on canvas Marine, signed and dated 1862.Olie op doek Marine, getekend en gedateerd 1862.54 x 65.5 cm ...[more]

Albert CLAEYS (1889-1967)Oil on canvas Leie view, signed.Olie op doek Leiezicht, getekend.48 x 60 cm ...[more]

Albert CLAEYS (1889-1967)Oil on canvas Village view with windmill, signed.Olie op doek Dorpzicht met molen, getekend.35.5 x 40.5 cm ...[more]

 European school 17/18th century, Oil on canvas Mother and childEuropese school 17/18e eeuw, Olie op doek Moeder en kind71 x 56.5 cm

Lea VANDERSTRAETEN (1929)Oil on canvas View of the Lys at dusk, signed.Olie op doek Leiezicht bij valavond, getekend.60 x 70 cm ...[more]

Charles Ernest SMETS (1909-?)Oil on canvas Island of the Azores, signed.Olie op doek Eiland van de Azoren, getekend.60.5 x 91 cm ...[more]

Alfred Arthur BRUNEL DE NEUVILLE (1852-1941)Oil on canvas Playing cats, signed.Olie op doek Spelende poezen, getekend.50.5 x 60 cm ...[more]

Oil on canvas Cat with playing kittens, signed.Olie op doek Poes met spelende kittens, getekend.50 x 60 cm ...[more]

Louis ROBBE (1806-1887) (attrib.)Oil on panel Sheep in the landscape, not signedOlie op paneel Schapen in het landschap, niet getekend.

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985)Oil on panel Carnival, signed.Olie op paneel Carnaval, getekend.40 x 35 cm ...[more]

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985)Drawing, monogram and dated 11-26-'71.Tekening, monogram en gedateerd 26-11-'71.37.5 x 27 cm ...[more]

Jan MAES (1876-1974)Oil on canvas Animated forest view, signed.Olie op doek Geanimeerd boszicht, getekend.32 x 23.5 cm ...[more]

Emile CLAUS (1849-1924)Lithograph Hayhopper 14/50, signed.Litho Hooihopper 14/50, getekend.31 x 49.5 cm ...[more]

Emile CLAUS (1849-1924)Lithograph Sunny lane, 6/100, signed.Litho Zonnige dreef, 6/100, getekend.25.5 x 50.5 cm ...[more]

Anna DE WEERT (1867-1950)Lithographs beguines, signed in the plate.Litho's begijnen, getekend in de plaat.16.5 x 21 & 15.5 x 20.5 cm ...[more]

Médard I TYTGAT (1871-1948)Drawing Pigs and Rooster, signed and dated '96.Tekening Varkens en haan, getekend en gedateerd '96.25 x 34 cm ...[more]

Modest HUYS (1874/75-1932)Double-sided drawing landscape, signed.Dubbelzijdege tekening landschap, getekend.20 x 24.5 cm ...[more]

Joseph VERDEGEM (1897-1957)Drawing, signed and dated 1923.Tekening, getekend en gedateerd 1923.28.5 x 20 cm ...[more]

Maurice SCHELCK (1906-1987)Charcoal drawing of a man's head, signed.Houtskooltekening mannenhoofd, getekend.34.5 x 24.5 cm ...[more]

George MINNE (1866-1941)Drawing, signed and dated 1924.Tekening, getekend en gedateerd 1924.30 x 19 cm ...[more]

Armand HEINS (1856-1938), lot of drawings and photosArmand HEINS (1856-1938), lot tekeningen en foto's32 x 51.5 cm (Largest drawing) ...[more]

Hubert BELLIS (1831-1902)Oil on canvas Still life with oysters, signed.Olie op doek Stilleven met oesters, getekend.70 x 100 cm

Anna Sophie GASTEIGER (c.1878-1954)Oil on paper Vase with sunflowers, signed.Olie op papier Vaas met zonnebloemen, getekend.70 x 55 cm ...[more]

Anna Sophie GASTEIGER (c.1878-1954)Oil on paper Flower splendor, signed.Olie op papier Bloemenpracht, getekend.50.5 x 68.5 cm ...[more]

Walter TEUNINK (1941)Oil on canvas Evening glow, signed.Olie op doek Avondgloed, getekend.60 x 70 cm ...[more]

Walter TEUNINK (1941)Oil on canvas Sunny landscape, signed.Olie op doek Zonnig landschap, getekend.80 x 100 cm ...[more]

  • 1116 Los(e)