6 Los(e)/Seite
Rattanakosin gilded bronze Buddha, ThailandRattanakosin verguld bronzen Boeddha, Thailand100 x 75 x 41 cm
A pair of Thai temple guards in gilt bronzeEen paar Thaise tempelwachters in verguld brons60 x 39 x 30.5 cm
Bronze standing Singha temple guard or lion, ThailandBronzen staande Singha-tempelwachter of leeuw, ThailandH 59.5 cm
Khmer Lophuri bronze figure of Buddha, Thailand or CambodiaKhmer Lophuri bronzen figuur van Boeddha, Thailand of CambodjaH 128 cm
Bronze sculpture of Parvati, Hindu goddess and wife of ShivaBronzen sculptuur van Parvati, Hindoeïstische godin en echtgenote van ShivaH 15.5 cm
6 Los(e)/Seite