- Gemälde & Mischtechniken (289)
- Druckgrafiken & Multiples (201)
- Skulpturen (139)
- Möbel (77)
- Keramik, Fayencen (75)
- Glas & Kristall (63)
- China (57)
- Präparate & Naturkundliches (41)
- Zeichnungen & Pastelle (40)
- Lampen (34)
- Silber & Versilbertes (33)
- Metalle (25)
- Bücher, Manuskripte & Schriften (23)
- Aquarelle (18)
- Großuhren (18)
- Ethnographie & Stammeskunst (17)
- Vintage Fashion (13)
- Kunst (11)
- Japan (10)
- Indien (6)
- Spielzeug, Modelle & Puppen (6)
- Teppiche & Läufer (6)
- Armbanduhren, Taschenuhren & Zubehör (4)
- Musikinstrumente & Memorabilia (3)
- Wein & Spirituosen (2)
- Briefmarken (1)
- Varia (1)
- Wissenschaftliche Instrumente (1)
- Val Saint Lambert (38)
- James Ensor (13)
- Delft (12)
- Andy Warhol (9)
- Christofle (5)
- George Minne (5)
- Vintage Fashion Designers (5)
- Glassware Makers / Brands (4)
- Jan Fabre (4)
- René Magritte (4)
- Christo (3)
- Le Corbusier (3)
- Luc Tuymans (3)
- Salvador Dali (3)
- Sèvres (3)
- Bailly (2)
- Banksy (2)
- Charles & Ray Eames (2)
- Daum (2)
- Delvaux (2)
- Dresden (2)
- Eames (2)
- Hermes (2)
- Kangxi (2)
- Kosta Boda (2)
- Luba (2)
- Meiji (2)
- Murano (2)
- Pierre Alechinsky (2)
- Rembrandt (2)
- Villeroy & Boch - Mettlach (2)
- Vitra (2)
- Watch Brands (2)
- Alfredo Barbini (1)
- Amedeo Modigliani (1)
- Anthony Van Dyck (1)
- Antoine Louis Barye (1)
- Antoine-Louis Barye (1)
- Armand Laureys (1)
- Capodimonte Porcelain (1)
- Carl Andre (1)
- Carlo Marochetti (1)
- Ceramics Manufacturers / Genre (1)
- Charles (1)
- Chateau Pavie (1)
- Christian Dior (1)
- Claude Michel (1)
- Constantin Brancusi (1)
- Dayak (1)
- Delftware (1)
- Dogon (1)
- Edgar Degas (1)
- Edo (1)
- Edo Period (1)
- Edouard Drouot (1)
- Emile Charlet (1)
- Emmanuel (1)
- Ferrari (1)
- Gio Ponti (1)
- Gucci (1)
- Guillaume Coustou (1)
- Guillaume Dupre (1)
- Han (1)
- Han Dynasty (1)
- Ilya Kabakov (1)
- Jaeger-LeCoultre (1)
- Joan Miro (1)
- Joseph Beuys (1)
- Keith Haring (1)
- Kosta (1)
- Lalique (1)
- Louis Vuitton (1)
- Luvale (1)
- Majolika (1)
- Marc Chagall (1)
- Marie Laurencin (1)
- Matthieu Laurette (1)
- Max Ernst (1)
- Meiji Period (1)
- Meissen (1)
- Ming (1)
- Ming Dynasty (1)
- Montblanc (1)
- Movado (1)
- Myles Birket Foster (1)
- Nigel Hall (1)
- Niki de Saint Phalle (1)
- Omega (1)
- Pierre Bonnard (1)
- Pierre-Auguste Renoir (1)
- Rembrandt Bugatti (1)
- Rodania (1)
- Rosenthal (1)
- Roy Lichtenstein (1)
- Samson (1)
- Sarreguemines (1)
- Swarovski (1)
- The Goldsmiths & Silversmiths Company Ltd (1)
- Tissot (1)
- Tuareg (1)
- Victor Lucien Richard (1)
- Villeroy and Boch (1)
- Vitra Design (1)
- Zande (1)
1214 Los(e)/Seite
Val Saint Lambert, 3 clear and green/blue and brown cut crystal Art Deco vases, one signed and one w
Val Saint Lambert a set of 2 crystal vases, signed and numbered 113/150 and signed and numbered 60/1
Val Saint Lambert, 3 green and clear cut crystal vasesVal Saint Lambert lot van 3 groene en helder geslepen kristallen vazenH 20.5 - 22.5 - 30 cm
Val Saint Lambert glass sculpture with original labelVal Saint Lambert glassculptuur met origineel etiketH 59.5 cm
Multi-layered acid etched vase signed VSL for VAL SAINT LAMBERT monogrammed JS for Jacqueline SIMON
2 multi-layered acid-etched vases signed VSL for VAL SAINT LAMBERT monogrammed JS for Jacqueline SIM
Val Saint Lambert soliflore onion vase in glass paste, markedVal Saint Lambert soliflore ajuinvaas in glaspasta, gemerktH 33.5 cm
VAL SAINT LAMBERT, 1927, very rare mouth-blown cut crystal vase 'LEOPOLDVILLE' with a decor of parti
Val Saint Lambert, pair of crystal candelabras and MadonnaVal Saint Lambert, koppel kristallen kandelaars en MadonnaH 28.5 - 40.5 cm
Art Deco glass dish, marked VSL
Art Deco glass dish, marked VSLArt Deco glazen schaal, gemerkt VSLH 7 Diam. 38 cm
Murano red glass coupe
Murano red glass coupeMurano rood glazen coupe7.5 x 18 x 17 cm
Antonio LAMPECCO (1932-2019), ceramic decorative piece, monogram LAAntonio LAMPECCO (1932-2019), keramieken sierstuk, monogram LAH 25.5 cm
René Lalique 'Rennes' vase in frosted and polished glass, design 1933, marked Lalique France
Lot of 2 coloured glass walking sticksLot van 2 gekleurde glazen wandelstokkenL 104 cm
Javier GINER BUENO (1942), oil on canvas Beach scene, signedJavier GINER BUENO (1942), olie op doek Strandscène, getekend46 x 65 cm
Alfons BLOMME (1889-1979), oil on canvas Southern SquareAlfons BLOMME (1889-1979), olie op doek Zuiders plein72.5 x 66 cm
Alfons BLOMME (1889-1979), 2 etchings, signed and added 2 etchings by Clement De Porre, signed
Piet LIPPENS (1890-1981), oil on canvas 'Souvenir', signedPiet LIPPENS (1890-1981), olie op doek 'Souvenir', getekend55 x 40 cm
Piet LIPPENS (1890-1981), oil on canvas landscape, signedPiet LIPPENS (1890-1981), olie op doek landschap, getekend40 x 50 cm
Piet LIPPENS (1890-1981), oil on canvas Mill, signedPiet LIPPENS (1890-1981), olie op doek Molen, getekend61 x 50 cm
Xavier DE COCK (1818-1896), oil on canvas Vaches au bord de la Lys (1891), signed and dated 1891
Victor SIMONIN (1877-1946), oil on canvas Flowers, signedVictor SIMONIN (1877-1946), olie op doek Bloemen, getekend76 x 56.5 cm
André HALLET (1890-1959), oil on canvas View of Bruges, signedAndré HALLET (1890-1959), olie op doek Zicht op Brugge, getekend51 x 61 cm
19th century naive religious art, oil on canvas double-sided19e eeuwse naïeve religieuze kunst, olie op doek dubbelzijdig57 x 52.5 cm
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960), oil on panel The back crescent, signed and Victor VEROUGSTRAETE
Pierre HEYMANS, oil on canvas Port of Ostend, signedPierre HEYMANS, olie op doek Haven van Oostende, getekend27.5 x 35 cm
Léon SPILLIAERT (1881-1946), watercolour gouache and Indian ink, Maria Hendrikapark in Ostend
Jef DE PAUW (1888-1930), oil on canvas Winter view, signedJef DE PAUW (1888-1930), olie op doek Winters zicht, getekend60 x 50 cm
Frans SMEERS (1873-1960), pastel Portret young girl, signedFrans SMEERS (1873-1960), pastel Portret jong meisje, gesigneerd80 x 60 cm
Oil on canvas Lady with make-up mirror, signed Isaac ISRAELSOlieverf op doek Dame met make-upspiegel, gesigneerd Isaac ISRAELS92.5 x 62.5 cm
Félicien ROPS (1833-1898), lithograph La médecine (Mon oncle !), monogrammed in the plate and monogr
Félicien ROPS (1833-1898), lithograph Le moine amateur, monogrammed in the plate and monogrammed in
Etching On the beach, signed in the plate RenoirEts Op het strand, gesigneerd in de plaat renoir11.5 x 7 cm
Kurt PEISER (1887-1962), 2 etchings, signedKurt PEISER (1887-1962), lot van 2 etsen, getekend25.5 x 17.5 & 20 x 14.5 cm
Piet VAN ENGELEN (1863-1924), gouache Jewel trade in Japan, signedPiet VAN ENGELEN (1863-1924), gouache Juweel handel in Japan, getekend72 x 106 cm
1214 Los(e)/Seite