- Oberkategorie,
10 Los(e)/Seite
(Kunst) Pentekening gesigneerd: Berdy.Pentekening gesigneerd: Berdy. Conditie: Goede conditie.
(Kunst) Aquarel poes, gesigneerd Ingrid BartelsAquarel poes, gesigneerd Ingrid Bartels Conditie:
(Kunst) Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuwGouache met een abstract
(Kunst) Krijt, schilderij, Klasien Feddema, 20e eeuwKrijt, schilderij, Klasien Feddema, 20e eeuw
(Kunst) Aquarel op papier, ingelijst, eind 20e eeuwAquarel op papier, ingelijst, eind 20e eeuw
(Kunst) Aquarel, onduidelijk gesigneerd: onbekend.Aquarel, onduidelijk gesigneerd: onbekend.
(Kunst) Aquarel, Anne van Borselen, 1987Aquarel, gelijst. Gesigneerd rechtsonder en gedateerd
10 Los(e)/Seite