8 Los(e)/Seite
(Kunst) Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982 Conditie:
(Kunst) Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.Litho,
(Kunst) Litho op papier, Jeroen Henneman, 1988Litho op papier, Jeroen Henneman, 1988 Conditie: Goede
(Kunst) Etsen, Johan Dijkstra, Groninger Ploeg wo. Oostum, eerste helft 20e eeuwEtsen, Johan
(Kunst) (Kunst) Zeefdrukken Han JansenVIer jaargetijden. 38 bij 38 cm- - -28.00 % buyer's premium on
(Kunst) (Kunst) Zeefdrukken Han JansenVIer jaargetijden. 38 bij 38 cm- - -28.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included ...[more]
(Kunst) Linoleum/hout-druk, Zeilboten, onbekende maker, eerste helft 20e eeuw.Linoleum/hout-druk,
(Kunst) Prent, C.R Stock naar W.J. Shayer (1787 - 1879) - Autumn, 19 eeuwC.R Stock naar W.J.
(Kunst) Prenten, lot van 18 stuks Koppermaandag prenten.Prenten, lot van 18 stuks Koppermaandag
8 Los(e)/Seite