Keine Abbildung
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31(0)50 5532122

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Session 1 (7)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (7)
Filter entfernen
7 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 7 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

(Boeken) (Kunst) W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963)W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963). catalog...

(Boeken) (Kunst) Oude Kunst in Nederland. Etsen van Wilm. SteelinkJ. M. van Someren (tekst); Wilm. Steelink (etsen) - Oude Kunst in Nederland. Ets...

(Curiosa) Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuwSchilderij, olieverf op doek, 20e eeuw Conditie: Goede conditie, enige scheuren in het frame Afmet...

(Curiosa) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. OostermeijerSchilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Oostermeijer Conditie: Goede conditi...

(Curiosa) Schilderij in vergulde lijst, 20e eeuw.Schilderij in vergulde lijst, 20e eeuw. Gesigneerd: l.o V. Baudroux. Conditie: Goede conditie. Be...

(Curiosa) Olieverf schilderij op doek, schipbreukelingen. onbekend 20e eeuw.Olieverf schilderij op doek, schipbreukelingen. onbekend 20e eeuw.Schi...

(Kunst) Johannes Eerdmans 1950-hedenOlieverf op paneel Stiileven met fruitschaal en antiek kan. Afm 40x50 cm.- - -28.00 % buyer's premium on the h...

Loading...Loading...
  • 7 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose