7 Los(e)/Seite
(Boeken) (Kunst) W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963)W. Sandberg (inl.);
(Boeken) (Kunst) Oude Kunst in Nederland. Etsen van Wilm. SteelinkJ. M. van Someren (tekst); Wilm.
(Curiosa) Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuwSchilderij, olieverf op doek, 20e eeuw Conditie:
(Curiosa) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. OostermeijerSchilderij, olieverf op doek,
(Curiosa) Schilderij in vergulde lijst, 20e eeuw.Schilderij in vergulde lijst, 20e eeuw. Gesigneerd:
(Curiosa) Olieverf schilderij op doek, schipbreukelingen. onbekend 20e eeuw.Olieverf schilderij op
(Kunst) Johannes Eerdmans 1950-hedenOlieverf op paneel Stiileven met fruitschaal en antiek kan.
7 Los(e)/Seite