- Oberkategorie,
9 Los(e)/Seite
(Kunst) Prenten 2 stuks landschappen, onbekend 20e eeuw.Prenten 2 stuks landschappen, onbekend 20e
(Kunst) Reproductie Frans Oerder. 20 eeuw.Reproductie Frans Oerder. 20 eeuw. Stilleven bloemen.
(Kunst) Paul KarTete a Queue. Edition Galerie Maeght Paris (gebruikte staat)- - -28.00 % buyer's
(Kunst) jean Paul VroomLitho voor dick en Jeanette 42x58 cm- - -28.00 % buyer's premium on the
(Kunst) jean Paul VroomLitho voor dick en Jeanette 42x58 cm- - -28.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included ...[more]
(Kunst) Jan WiegersHoutsnede Cafe Duval Gedrukt op Japans papier, Posthume druk Afm 47x31 cm.- - -
(Kunst) Jan WiegersSchildersprent Davos Gesigneerd met stempel.- - -28.00 % buyer's premium on the
(Kunst) Jan WiegersSchildersprent Davos Gesigneerd met stempel.- - -28.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included ...[more]
(Kunst) Jan WiegersSchildersprent Davos Gesigneerd met stempel. Hierbij een andere- - -28.00 %
(Kunst) Johan HemkesEts bij groningen Landschap met met molen. Inglijst achter passe-partout. Afm
(Kunst) A.W. van Munster2x ets met Aelbrechtskolk ingelijst. Afm 28x21 cm.- - -28.00 % buyer's
(Kunst) A.W. van Munster2x ets met Aelbrechtskolk ingelijst. Afm 28x21 cm.- - -28.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included ...[more]
9 Los(e)/Seite