- Collectables (145)
- Asian Art (43)
- Jewellery (21)
- Silver & Silver-plated items (21)
- Prints (16)
- Furniture (15)
- Ceramics (13)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (13)
- Ethnographica & Tribal Art (12)
- Books & Periodicals (9)
- Fine Art & Antiques (8)
- Glassware (7)
- Clocks, Watches & Jewellery (6)
- Watercolours (5)
- Sculpture (3)
- Oberkategorie
337 Los(e)/Seite
(Boeken) Boek Verblifa 1898-1938Verenigde Blikfabrieken Amsterdam Uitgave ten behoeve van het 50-
(Numismatiek) Munten in albumsEen lot van 3 albums, deels gevuld met munten. ...[more]
(Curiosa) Lichtbak met toverlantaarnplaatjesHouten bak met een serie plaatjes met voorstelling van
(Curiosa) Lichtbak met toverlantaarnplaatjesHouten bak met een serie plaatjes met voorstelling van ooievaars. Conditie: Goed ...[more]
(Curiosa) Prent VindicatIngelijst, Johannes Casper Nienhuis. Afmetingen: 62x43 cm. ...[more]
(Kunst) Architectonische tekeningenEen lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd. Afmetingen: 40x30 cm ...[more]
(Reclame) Marten Toonder verkeerd verkeerUitgave Rijkspostspaarbank (incompleet). Hierbij 6 Albert
(Reclame) Marten Toonder verkeerd verkeerUitgave Rijkspostspaarbank (incompleet). Hierbij 6 Albert Heijn uitgaves Thunderbirds. ...[more]
(Aardewerk) Vazen MaastrichtMet Imari decoratie. Begin 20e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 29
(Aardewerk) Vazen MaastrichtMet Imari decoratie. Begin 20e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 29 cm. ...[more]
(Antiek) VoorraadflesEen voorraadfles, 19e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 45 cm ...[more]
(Kunst) Kunst, Alfons BlommeKunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia' Conditie: Weerinwerking Afmetingen: 33x33 cm ...[more]
(Reclame) Folders Transport2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een
(Reclame) Folders Transport2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2 andere. ...[more]
(Curiosa) WereldkaartWereldkaart in lijst, reproductie. Conditie: Passe partout weerinwerking.
(Curiosa) WereldkaartWereldkaart in lijst, reproductie. Conditie: Passe partout weerinwerking. Afmetingen: 53 x 37,5 cm. ...[more]
(Curiosa) Plattegrond DelftKaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie. Conditie: In
(Curiosa) Plattegrond DelftKaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 66 x 44 cm. ...[more]
(Curiosa) SalontafelWortelnoten belijmde salontafel. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 102
(Curiosa) SalontafelWortelnoten belijmde salontafel. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 102 cm, hoogte 56 cm en diepte 53 cm. ...[more]
(Antiek) TafelMechelse eiken tafel. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 73 cm en tafelblad 103 x 103 cm. ...[more]
(Antiek) Staand horloge George BrownSchots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste
(Curiosa) Houten kist met ronde dekselHouten kist met ronde deksel en messing banden. Conditie:
(Antiek) Eetkamer stoelenVier Mechelse eetkamer stoelen met rode bekleding. Conditie: In goede
(Antiek) Eikenhouten kistAntieke kist op poten, 18e eeuw. Conditie: Gezien leeftijd redelijke
(Antiek) Eikenhouten partnerdeskEikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot
(Curiosa) Dames wollen jas, midden 20e eeuwDames schapen bontjas, midden 20e eeuw Conditie: Goede
(Antiek) Barometer/thermometerNederlandse holosteric barometer en thermometer op hand gestoken plaat
(Curiosa) Gietijzeren tuin vazenDrie gietijzeren tuin vazen naar antiek voorbeeld. 20e eeuw.
(Curiosa) Burberrys longline lady's trenchcoatBurberrys longline lady's trenchcoat Conditie: Goede
(Antiek) BorduurwerkBorduurwerk van vaas met bloemen in ovale zwarte lijst. Circa 1920. Conditie: In
(Aziatica) OkimonoErotisch vorm gegeven houten okimono. Eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat.
(Curiosa) Tuinbeelden leeuwenTwee gegoten tuinbeelden, zittende leeuwen met schild. Conditie: Goed
(Aziatica) PenselenbekerChinees porseleinen penselenbeker met decor van een kraanvogel, 20e eeuw.
(Curiosa) Aardewerk schenkkan, fruittes en dekselpotLot gebruiks aardewerk schenkkan, fruittes en
(Curiosa) Stoeltjes klokStoeltjes klok 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 80 cm en
(Curiosa) Stoeltjes klokStoeltjes klok 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 80 cm en breedte 35 cm. ...[more]
(Design) Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970Trolley genaamd "Boby
(Design) Boekenkast van meubelfabriek PanderBoekenkast van meubelfabriek Pander, vier deuren met
(Antiek) Schilderij, vermoedelijk Maurits van OranjeSchilderij, olieverf op doek, Portret van
(Antiek) Tijgermahoni schrijfkastSchrijf/buffetkast, tijgermahonie, Duitse kast onder drie laden
(Nautica) Scheepsmodel LauwerzeeScheepsmodel van een sleepboot in glazen vitrine. Conditie: In goede
337 Los(e)/Seite