- Collectables (195)
- Asian Art (76)
- Fine Art & Antiques (75)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Models, Toys, Dolls & Games (47)
- Ceramics (36)
- Glassware (33)
- Furniture (31)
- Silver & Silver-plated items (29)
- Jewellery (26)
- Prints (24)
- Books & Periodicals (16)
- Ethnographica & Tribal Art (13)
- Watercolours (12)
- Clocks, Watches & Jewellery (11)
- Sculpture (6)
- Oberkategorie
683 Los(e)/Seite
(Speelgoed) Poppen en berenLot met zeven poppen en twee beren. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen:
(Speelgoed) Poppen en berenLot met zeven poppen en twee beren. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 65 cm. ...[more]
(Speelgoed) PoppenVerzameling poppen en een wieg. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max.
(Speelgoed) PoppenVerzameling poppen en een wieg. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 40 cm. ...[more]
(Speelgoed) Divers lot speelgoedDivers lot waaronder Pebbles, Pluto, Donald Duck tuimelaar, Alfred
(Speelgoed) Modelauto's Franklin MintVijf modelauto's van Franklin Mint waaronder Packard Vitoria,
(Speelgoed) Modelauto's Franklin MintDiverse modelauto's van Franklin Mint waaronder Rolls Royce,
(Speelgoed) Dinky ToysAustin taxi, Mercedes Benz 300 SE en brandweerauto van Dinky Toys. Inclusief
(Curiosa) Blikken muziekdoosjes en een plastic robotTwee draai muziekdoosjes en plastic robot (loopt
(Speelgoed) Twee Technofix banen; Alpine express en Mechanically Operated CoalmineTechnofix 294
(Speelgoed) Houten bouwpakketten FinlandHouten bouwpakketten van een molen en twee huizen. Finland
(Speelgoed) Matrozen poppenVier matrozen poppen, waarvan een gemerkt Norah Wellings, Holland America
(Speelgoed) Matrozen poppenVijf matrozen poppen, een gemerkt Norah Wellings, Holland America Line,
(Speelgoed) Tri-ang Toys kiepwagenTri-ang Toys made in England kiepwagen, circa 1960. Conditie:
(Speelgoed) Matrozen poppenVijf Matrozen poppen, een gemerkt Norah Wellings, Holland America Line,
(Speelgoed) Tri-ang hijskraan model Jones KL 44, EngelandEen metalen hijskraan van het merk Tri-
(Speelgoed) Helikopter, Jeep en een tuktukHelikopter ijzerdraad/plastic uit Lesotho, houten Jeep uit
(Speelgoed) Tri-ang Toys takelwagenTri-ang Toys Made in England, blikken takelwagen Conditie:
(Speelgoed) Een lot speelgoedauto's4x Lion Cars en een Corgi truck met oplegger. Conditie: Gebruikt
(Speelgoed) Een lot speelgoedauto's4x Lion Cars en een Corgi truck met oplegger. Conditie: Gebruikt ...[more]
(Speelgoed) Een lot speelgoedauto'sTekno kever, Ford Thunderbird, 4 Dinky's en 5 anderen. Conditie: Gebruikt ...[more]
(Speelgoed) Een lot Dinky ToysLotje met 4 dinky's waaronder een tractor, hierbij een Britains
(Speelgoed) Houten transportwagenRood gelakte houten auto, uitvoering Thedo Culemborg. Conditie:
(Speelgoed) Houten transportwagenRood gelakte houten auto, uitvoering Thedo Culemborg. Conditie: Gebruikt Afmetingen: L. 90 cm ...[more]
(Speelgoed) BrandweerautoBlikken Brandweerauto, ca. 1935. Conditie: 1 mannetje ontbreekt Afmetingen:
(Speelgoed) BrandweerautoBlikken Brandweerauto, ca. 1935. Conditie: 1 mannetje ontbreekt Afmetingen: L 32 cm ...[more]
683 Los(e)/Seite