- Oberkategorie,
29 Los(e)/Seite
(Zilver) Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland.Zilver, Friese melkkan en suikerpot
(Zilver) Zilveren theelepelsEen set van twaalf zilveren theelepels in doos, een set van zes zilveren
(Zilver) Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.Zilver, Modernist Halsketting +
(Zilver) GebaksvorkjesTwaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver). Conditie: Goed. Afmetingen:
(Zilver) GebaksvorkjesTwaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver). Conditie: Goed. Afmetingen: Lengte 15,5 cm. ...[more]
(Antiek) Karaf en odeurflaconsEen karaf met zilveren voet en twee odeurflacons met zilveren dop en
(Antiek) Zilveren beursbeugelZilveren beursbeugel, circa 1860, met ankerschakeling, voorzien van een
(Antiek) Verzilverde dekschaal en juskommen van gezonken passagiersschip HSDG MadridHet 146 meter
(Zilver) Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw.Zilver, twee breipenhouders met
(Zilver) Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923.Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven
(Antiek) Lederen sigarettenhouders met zilver/goud beslagEen lederen sigarettenhouder met zilver
(Zilver) TafelstukEerste gehalte zilver, met binnenbakjes en bijbehorende lepeltjes. ...[more]
(Zilver) RoomkomZilveren 8 kantige roomkom Jaarletter 1864 Meesterkeur T Scheltens Sappemeer,
(Zilver) Herdenkingslepel2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur
(Zilver) Herdenkingslepel2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur P Cool Sneek 1831-1832 Jaarletter 1827 ...[more]
(Zilver) RoomlepelMeesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854.
(Zilver) RoomlepelMeesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854. ...[more]
(Zilver) Lot zilverLot met suiker-, thee- en roomlepel met gelijkende decoratie, hierbij een vork (
(Zilver) Lot zilverLot met suiker-, thee- en roomlepel met gelijkende decoratie, hierbij een vork (Ans van Zeist) en een theezeef. ...[more]
(Zilver) Een lot zilverDivers schepwerk, hierbij 2 servetringen en een horloge. Conditie: Gebruikt
(Zilver) Een lot zilverDivers schepwerk, hierbij 2 servetringen en een horloge. Conditie: Gebruikt ...[more]
(Zilver) Een lot zilverEen bijbel, een parfumflesje en enkele andere items. ...[more]
(Antiek) Zilveren bonbonschaal met ajourrandEen ovaal zilveren bonbonschaaltje met ajourrand, tweede
(Zilver) Zilveren vliegtuigZilveren miniatuur dubbeldekker vliegtuig, gemerkt 835. Conditie:
(Zilver) Zilveren mandjeZilveren mandje opengewerkt met parelrand. Conditie: Goed ...[more]
(Antiek) Zilveren mandjeZilveren mandje ,Hollands gekeurd. Conditie: Goed ...[more]
(Antiek) Plated theeserviesEen silver plated theeservies, Engeland, eind 19e eeuw. Gemerkt: Walker &
(Zilver) Een lot zilverEen kandelaar, servetring en enkele andere items. ...[more]
(Zilver) Zilver, dinervork, Gorinchem 1767.Zilver, dinervork, Gorinchem 1767. Gemerkt: wapen
(Antiek) Beugeltas met zilveren sluitingBeugeltas met zilveren sluiting, Jaarletter L 1921 / 2e
29 Los(e)/Seite