- Oberkategorie,
12 Los(e)/Seite
(Curiosa) Pentekening Texel en krijttekeningPentekening boerderij Texel van Niek Welboren en
(Kunst) Arent RondaAquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957. Afmetingen:
(Kunst) Arent RondaAquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957. Afmetingen: 46x30 cm ...[more]
(Kunst) Pastel op papier, gesigneerd A. Torie"Stilleven van een koperen ketel met een steengoed
(Kunst) Tekening AmsterdamTekening van de Vijgendam met Beurspoortje (anno 1847) Amsterdam, Wim
(Kunst) Architectonische tekeningenEen lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd. Afmetingen: 40x30 cm ...[more]
(Kunst) Tekening , gemengde techniek, gesigneerd Jan SteenTekening, gemengde techniek, gesigneerd
(Kunst) Aquarel H.W. van Dulmen KrumpelmanAquarel "heideveld met vennetje" Drenthe 1961 Heinrich
(Kunst) Haven Noordpolderzijl, aquarel, gesigneerd Hennes 1998Aquarel, Haven Noordpolderzijl,
(Kunst) Potloodtekening, Arie van der BoomPotloodtekening "Cavalerie", Arie van der Boon (1886-
(Aziatica) Chinese aquarellenEen pendant met Phoenix en Kylin in landschap. Beide gesigneerd met
(Kunst) Aquarel en kopergravureAquarel en kopergravure van bloemen ingelijst. Conditie: In goede
(Kunst) Aquarel en kopergravureAquarel en kopergravure van bloemen ingelijst. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 11,5 x 23 cm. ...[more]
(Kunst) Tekening, toegeschreven aan Johan DijkstraTekening, toegeschreven aan Johan Dijkstra.
12 Los(e)/Seite