11 Los(e)/Seite
(Sieraden) HorlogesDrie heren Quartz horloges. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte
(Sieraden) HorlogesDrie heren Quartz horloges. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 23,5 cm en max. diameter 3,5 cm. ...[more]
(Antiek) Klok regulateurBrass Clocks regulateur met romantisch tafereel achter glas. Circa 1900.
(Sieraden) Horloges en armbandenLot horloges en armbanden, veel sloop. Conditie: Beschadigingen.
(Sieraden) Horloges en armbandenLot horloges en armbanden, veel sloop. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 24 cm. ...[more]
(Zilver) HorlogesTwee zilveren horloges ...[more]
(Antiek) Staand horloge George BrownSchots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste
(Curiosa) Stoeltjes klokStoeltjes klok 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 80 cm en
(Curiosa) Stoeltjes klokStoeltjes klok 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 80 cm en breedte 35 cm. ...[more]
(Design) Klok Rhythm Japan Alarm 2 JewelsRhythm Space Age jaren '70 klok, mechanisch met alarm.
(Antiek) Heren vestzakhorloge 14-karaats op standaardEen heren vestzakhorloge in 14-karaats 585/1000
(Design) Dolce & Gabbana horlogeHorloge Dolce & Gabbana in orginele doos. Conditie: Verkleuring
(Sieraden) Horloge Pontiac Nageur antimagnetiqueHorloge Pontiac Nageur antimagnetique, champagne
(Antiek) Klokkenstel marmerKlokkenstel marmer met twee kandelaren, circa 1900. Conditie: In goede
11 Los(e)/Seite