6 Los(e)/Seite
(Sieraden) HorlogesDrie heren Quartz horloges. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte
(Sieraden) HorlogesDrie heren Quartz horloges. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 23,5 cm en max. diameter 3,5 cm. ...[more]
(Antiek) Klok regulateurBrass Clocks regulateur met romantisch tafereel achter glas. Circa 1900.
(Sieraden) Horloges en armbandenLot horloges en armbanden, veel sloop. Conditie: Beschadigingen.
(Sieraden) Horloges en armbandenLot horloges en armbanden, veel sloop. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 24 cm. ...[more]
(Zilver) HorlogesTwee zilveren horloges ...[more]
(Antiek) Staand horloge George BrownSchots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste
(Curiosa) Stoeltjes klokStoeltjes klok 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 80 cm en
(Curiosa) Stoeltjes klokStoeltjes klok 20e eeuw. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Lengte 80 cm en breedte 35 cm. ...[more]
6 Los(e)/Seite