- Collectables (145)
- Asian Art (43)
- Jewellery (21)
- Silver & Silver-plated items (21)
- Prints (16)
- Furniture (15)
- Ceramics (13)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (13)
- Ethnographica & Tribal Art (12)
- Books & Periodicals (9)
- Fine Art & Antiques (8)
- Glassware (7)
- Clocks, Watches & Jewellery (6)
- Watercolours (5)
- Sculpture (3)
337 Los(e)/Seite
(Antiek) Kurkenpers19e eeuwse gietijzeren kurkenpers voor twee maten kurken. Conditie: Gebruikt.
(Curiosa) Divers lot curiosaDivers lot curiosa waaronder een houten kist, houten boeddha, twee groen
(Antiek) Lederen sigarettenhouders met zilver/goud beslagEen lederen sigarettenhouder met zilver
(Etnografica) Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika.Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika.
(Antiek) Bierpul Villeroy & Boch en schenkkan QuartBierpul Villeroy & Boch en tinnen schenkkan
(Verlichting) Wandlamp en hanglamp met pegelsWandlamp met pegels en een plafonnière met pegels,
(Curiosa) Gietijzeren belGietijzeren bel in de vorm van een herte kop. Circa 1920. Conditie: Gewei
(Kunst) Stanco SkiczukAfmetingen: 50x50 cm ...[more]
(Kunst) Jenny MakkingaSchilderij van Jenny Makkinga Afmetingen: 90x120 cm ...[more]
(Kunst) Arent RondaAquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957. Afmetingen:
(Kunst) Arent RondaAquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957. Afmetingen: 46x30 cm ...[more]
(Kunst) Toulouse Lautrec3 posters Stedelijk Museum Amsterdam ...[more]
(Kunst) Joan JanssensAcryl op paneel Niehove Afmetingen: 55x75 cm ...[more]
(Kunst) Pastel op papier, gesigneerd A. Torie"Stilleven van een koperen ketel met een steengoed
(Zilver) TafelstukEerste gehalte zilver, met binnenbakjes en bijbehorende lepeltjes. ...[more]
(Zilver) RoomkomZilveren 8 kantige roomkom Jaarletter 1864 Meesterkeur T Scheltens Sappemeer,
(Zilver) Herdenkingslepel2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur
(Zilver) Herdenkingslepel2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur P Cool Sneek 1831-1832 Jaarletter 1827 ...[more]
(Zilver) RoomlepelMeesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854.
(Zilver) RoomlepelMeesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854. ...[more]
(Curiosa) TheelepelsCassette met 12 zilveren theelepeltjes met Oud Hollandse decoratie. ...[more]
(Curiosa) Taartvorkjeslot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor
(Curiosa) Taartvorkjeslot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor ...[more]
(Zilver) Lot zilverLot met suiker-, thee- en roomlepel met gelijkende decoratie, hierbij een vork (
(Zilver) Lot zilverLot met suiker-, thee- en roomlepel met gelijkende decoratie, hierbij een vork (Ans van Zeist) en een theezeef. ...[more]
(Goud) Gouden brocheLetterbroche en een stel oorbellen. 14 karaat. Totaal 3 gram. Conditie: Goed
(Goud) Gouden brocheLetterbroche en een stel oorbellen. 14 karaat. Totaal 3 gram. Conditie: Goed ...[more]
(Goud) Gouden brocheFantasie broche, 3,7 gram Conditie: Goed ...[more]
(Aziatica) Chinese houten bak op potenOude Chinese houten rode bak op poten, 20e eeuw. Conditie:
(Antiek) Kaart Drenthe, 17e eeuwDrentia Comitatus - Transiselaniae Tabula II (Cornelio Pynacker,
Kaart Drenthe, 17e eeuwUrbis Traiecti ad rhenum novissima et accuratissima delineatio per C Specht
(Aardewerk) Spreukenbord HarlingenBlauwe rand met minimale decoratie en de tekst "Bid voor gij
(Kunst) BeeldAlbasten beeld. Conditie: beschadigd Afmetingen: H. 32 cm ...[more]
(Kunst) Schilderij, abstracte compositieSchilderij, olieverf op doek, abstracte compositie. Afmetingen: 130x190 cm ...[more]
(Kunst) Schilderij, triptiekTriptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??). Conditie: Goed Afmetingen: 90x80 cm ...[more]
Schilderij met voorstelling van een landschapGesigneerd TH Oelefs? Afmetingen: 90x68 cm ...[more]
(Kunst) Ets Reinder HomanEts van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998. Conditie:
(Kunst) Ets Reinder HomanEts van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998. Conditie: Goed Afmetingen: 16x16 cm ...[more]
(Aziatica) Aziatische prentRevolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood
(Aziatica) Aziatische prentRevolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk. Afmetingen: 38x54 cm. ...[more]
(Kunst) Kopergravure naar Peter Paul RubensQuist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn
(Kunst) Kopergravure naar Peter Paul RubensQuist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn Galle Antwerpen. Afmetingen: 60x43 cm. ...[more]
(Aziatica) Boedda hoofdBronzen groen gepatineerde boeddha hoofd. Conditie: Goed Afmetingen: Hoogte
(Aziatica) Boedda hoofdBronzen groen gepatineerde boeddha hoofd. Conditie: Goed Afmetingen: Hoogte 30 cm. ...[more]
(Muziek instrumenten) Dwarsfluit SankyoDwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer Conditie: Gebruikt
(Muziek instrumenten) Dwarsfluit SankyoDwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer Conditie: Gebruikt ...[more]
(Muziek instrumenten) ErhuErhu in bijbehorende koffer. Conditie: Gebruikt ...[more]
(Muziek instrumenten) KlarinetKlarinet in bijbehorende koffer. Conditie: Gebruikt Afmetingen: Koffer
(Muziek instrumenten) KlarinetKlarinet in bijbehorende koffer. Conditie: Gebruikt Afmetingen: Koffer 36 x 24 cm ...[more]
(Filatelie) PostzegelsEen uitgebreid lot albums. ...[more]
(Plate) Lot theelepelsPlated Conditie: Gebruikt ...[more]
(Plate) Lot plateDiverse Douwe Egberts-sets en ander plate Conditie: Gebrikt ...[more]
(Aardewerk) Een lot plateelVijf in totaal, Arnhem Gelria en Zenith. Conditie: Goed ...[more]
(Kunst) M. C. EscherMetamorphose van M.C. Escher in bijbehorende koker. Conditie: Goed ...[more]
(Numismatiek) Een groot lot muntgeld NederlandCirca 10 kilo koperen munten en aanverwanten. ...[more]
(Numismatiek) Een lot munt- en papiergeldEen verzameling internationaal munt- en papiergeld.
(Numismatiek) Een lot munt- en papiergeldEen verzameling internationaal munt- en papiergeld. ...[more]
(Kunst) Tekening AmsterdamTekening van de Vijgendam met Beurspoortje (anno 1847) Amsterdam, Wim
(Nautica) Scheepsmodel FurieScheepsmodel van een sleepboot in glazen vitrine. Conditie: In goede
(Curiosa) SculptuurHazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een
(Curiosa) SculptuurHazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een Japanse vaas. ...[more]
(Curiosa) Lot sierwapensEen groot lot sierwapens, meest moderne producties. Conditie: Meeste goed,
(Boeken) Een lot boekenEen lotje antiquarische titels, waaronder enkele in vroeg 19e eeuwse uitgeversband. ...[more]
(Zilver) Een lot zilverDivers schepwerk, hierbij 2 servetringen en een horloge. Conditie: Gebruikt
(Zilver) Een lot zilverDivers schepwerk, hierbij 2 servetringen en een horloge. Conditie: Gebruikt ...[more]
(Aziatica) MandauerMandauer hierbij een koppeltje filigrain wayangpoppen in lijst. Conditie: Goed
(Aziatica) MandauerMandauer hierbij een koppeltje filigrain wayangpoppen in lijst. Conditie: Goed ...[more]
(Zilver) HorlogesTwee zilveren horloges ...[more]
(Curiosa) Een lot LongwySchaal met vogeldecoratie, hierbij 2 vazen met vlinderdecor. Duitsland,
(Curiosa) Een lot LongwySchaal met vogeldecoratie, hierbij 2 vazen met vlinderdecor. Duitsland, ca. 1920. ...[more]
(Curiosa) Schaal MakkumSchaal met zilveren Hengsel, Makkum. Conditie: Goed ...[more]
(Zilver) Een lot zilverEen bijbel, een parfumflesje en enkele andere items. ...[more]
337 Los(e)/Seite