Groningen

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725CT, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31(0)50 5532122

Schätzpreis

  • Collectables (71)
71 Los(e)

  • 71 Los(e)

(Curiosa) Duits notgeldHouten kistje gevuld met circa 150 notgeld biljetten. Conditie: Gebruikt. ...[more]

(Antiek) Schaakspel been, 19e eeuwAntiek 19e eeuws benen schaakspel. Conditie: Twee stukken beschadigd. ...[more]

  • 71 Los(e)