- Collectables (167)
- Asian Art (74)
- Jewellery (69)
- Ceramics (55)
- Models, Toys, Dolls & Games (46)
- Silver & Silver-plated items (46)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (31)
- Fine Art & Antiques (28)
- Watercolours (17)
- Furniture (16)
- Ethnographica & Tribal Art (14)
- Prints (10)
- Clocks, Watches & Jewellery (8)
- Books & Periodicals (7)
- Coins (4)
- Sculpture (2)
- Glassware (1)
595 Los(e)/Seite
(Antiek) Empire vaasGekleurde porseleinen Empire vaas. Frankrijk 19e eeuw. Conditie: In goede s
(Sieraden) Zakhorloge met ketting en standerZakhorloge met ketting en stander. Conditie: Sloop.
(Sieraden) HorlogesLot met verschillende vintage horloges. Conditie: In goede staat met gebruik
(Curiosa) Ansichtkaarten Albums gevuld met ansichtkaarten. Conditie: Grotendeels gelopen. ...[more]
(Curiosa) Ansichtkaarten en fotokaartenAlbums gevuld met ansichtkaarten en fotokaarten. Condit
(Curiosa) Ansichtkaarten en fotokaarten Albums gevuld met ansichtkaarten en fotokaarten. Conditie: Grotendeels gelopen. ...[more]
(Curiosa) Ansichtkaarten Albums gevuld met ansichtkaarten. Conditie: Gelopen ...[more]
(Curiosa) LampenvoetenTwee Empire stijl lampvoeten. Conditie: In gebruikte staat. Afmetingen: H
(Curiosa) Fotocamera'sDrie klapcamera's van Coronet, Agfa Billy en Ica Dresden. Eerste helft 20
(Muziekinstrumenten) Klarinet Couesnon Company ParisStandaard klarinet gemaakt door de Couesnon
(Curiosa) Fotocamera'sDrie klapcamera's van Kodak, Unger & Hoffmann en Kodak. Eerste helft 20e
(Curiosa) Fotocamera's KodakDrie klapcamera's Kodak, eerste helft 20e eeuw. Conditie: In gebrui
(Curiosa) Fotocamera'sVijf diverse fotocamera;s van Agfa Brownie Starlet, Art Deco bakeliet, DC
(Curiosa) Fotocamera'sLot met drie klapcamera's van Rodenstock Kodak. Eerste helft 20e eeuw. Co
(Sieraden) Vintage HorlogesLot vintage horloges, verschillende merken waaronder Junghans, Prism
(Curiosa) BontjasVintage bontjas, circa 1965. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Maat small.
(Curiosa) Bontjas Vintage bontjas, circa 1965. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Maat small. ...[more]
(Curiosa) BontjasVintage bontjas, circa 1965. Conditie: Knoop ontbreekt. Afmetingen: Maat large
(Curiosa) Bontjas Vintage bontjas, circa 1965. Conditie: Knoop ontbreekt. Afmetingen: Maat large. ...[more]
(Antiek) Staande klok, J. JacobsEikenhouten staande klok, wijzerplaat met Arabische cijfers. Ge
(Curiosa) Lederen motorjasVintage Gelmok lederen motorjas, circa 1950. Conditie: Gedragen. Afme
(Curiosa) Lederen motorjas Vintage Gelmok lederen motorjas, circa 1950. Conditie: Gedragen. Afmetingen: Maat medium. ...[more]
(Antiek) ZakkroonluchterGlazen zakkroonluchter met messing, circa 1930. Conditie: In goede staa
(Antiek) KroonluchterFranse bronzen kroonluchter met albasten bollen, eerste helft 20e eeuw. Co
(Curiosa) Lamp, Art DecoGemarmerd glazen Art Deco hanglamp, circa 1920. Conditie: Fitting ontbr
(Curiosa) Emaille bordEmaille reclamebord Hanna Pils. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 151
(Curiosa) Emaille bord Emaille reclamebord Hanna Pils. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 151 x 47 cm. ...[more]
(Curiosa) Emaille bordEmaille reclamebord Dort Pils. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 140
(Curiosa) Emaille bord Emaille reclamebord Dort Pils. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 140 x 60 cm. ...[more]
(Design) LampHanglamp, jaren '70. Conditie: In goede staat met gebruikssporen. Afmetingen: Leng
(Design) Lamp Hanglamp, jaren '70. Conditie: In goede staat met gebruikssporen. Afmetingen: Lengte 23 cm en diameter 45 cm. ...[more]
(Design) PendellampPendellamp in Gispen stijl. Conditie: Gebruikssporen. Afmetingen: Lengte 93
(Design) Pendellamp Pendellamp in Gispen stijl. Conditie: Gebruikssporen. Afmetingen: Lengte 93 cm en diameter 26 cm. ...[more]
(Curiosa) LampHanglamp, jaren '80. Conditie: Rand licht beschadigd. Afmetingen: Lengte 26 cm en
(Curiosa) Lamp Hanglamp, jaren '80. Conditie: Rand licht beschadigd. Afmetingen: Lengte 26 cm en diameter 48 cm. ...[more]
(Antiek) SecretaireEikenhouten Hollandse secretaire met volle pilaren en messing ringbeslag. 19
(Antiek) HoekkastEikenhouten hoekkast. Conditie: In goede staat met gebruikssporen. Afmetingen
(Antiek) PenantkastMahoniehouten Biedermeier penantkast, gebogen front met twee deuren en een l
(Antiek) LadenkastEikenhouten Empire ladenkast met ramskopbeslag, 19e eeuw. Conditie: In goede
(Design) SalontafelSalontafel, jaren '60. Conditie: In goede staat met gebruikssporen. Afmeting
(Antiek) HangkastEikenhouten hangkast, circa 1900. Conditie: In goede staat met gebruikssporen.
(Curiosa) Bijzettafel, Art DecoEikenhouten Art Deco bijzettafel. Conditie: In goede staat met g
(Design) Salontafel, design Cees Braakman voor PastoeSalontafel, ontwerp Cees Braakman voor Pas
(Curiosa) Rotan bureauRotan bureau, jaren '60. Conditie: In gebruikte staat. Afmetingen: Hoogte
(Curiosa) PianokrukIn hoogte verstelbare pianokruk. Eerste helft 20e eeuw. Conditie: In goede s
(Curiosa) Kinderstoel, Rotor HollandHouten kinderstoel. Jaren '70 Conditie: In goede staat met
(Curiosa) BeschuitblikWinkelblik met opschrift beschuit, circa 1930. Conditie: In redelijke sta
(Design) Stoel, RoelsOranje stoel, gemerkt Roels. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte
(Design) SecretaireEikenhouten secretaire, mid-century design. Conditie: Gebruikt Afmetingen: H
(Curiosa) Vitrine kastHouten vitrinekast. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 196 cm,
(Antiek) Hout + metaal, Biedermeier theestoof compleet met vuurtest etc. 19e eeuw, Nederland.Ho
(Sieraden) Diverse materialen, lot van 23 stuks diverse sieraden, 20e eeuwDiverse materialen wa
(Antiek) Verzilverde tafelstukkenEen paar verzilverde edelherten op houten voet, dienend als ta
(Antiek) Servies, Art DecoArt Deco verzilverd koffie-en theeservies. Conditie: Theepot en koffi
(Sieraden) Barnsteen hanger en oorbellenZilveren ketting met barnsteen hanger en zilveren oorbe
(Sieraden) Broches Lot met diverse broches. Conditie: In goede staat. ...[more]
(Curiosa) VerplegingsspeldjesDrie verplegingsspeldjes, een met Wet Ziekenverpleging met ooievaa
(Sieraden) Stopwatch horloge, HeuerStopwatch horloge, Heuer Supersport. Conditie: In werkende
(Sieraden) Stopwatch horloge, Heuer Stopwatch horloge, Heuer Supersport. Conditie: In werkende staat. ...[more]
(Sieraden) Lot seventies sieraden Lot seventies sieraden, onedel. Conditie: In goede staat. ...[more]
Swatches Uitgebreid lot met diverse horloges. Conditie: In goede staat met gebruikssporen. ...[more]
(Curiosa) Mascotte Olympsiche spelen 1992Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen. C
(Curiosa) Mascotte Olympsiche spelen 1992 Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen. Conditie: In goede staat. ...[more]
Bitossi paard, Aldo LondiEen aardewerken paard met twee ruiters. In Rimini Blue, ontwerp Aldo L
(Antiek) Antieke kaart, provincie GroningenIngelijste kaart van de provincie Groningen, Domumiu
(Kunst) Glazen sculptuurGematteerd glazen sculptuur van een steigerend paars. Conditie: In goed
(Curiosa) PenningenMagna Petra penning 1889-1970 in bijbehorend doosje, uitgave Koninklijke Beg
(Curiosa) Penningen Magna Petra penning 1889-1970 in bijbehorend doosje, uitgave Koninklijke Begeer. Hierbij een andere. ...[more]
(Curiosa) Tinnen kan Tinnen kan, Amsing Groningen. Conditie: Gebruikssporen. ...[more]
(Curiosa) Fruitbestek met zilveren heftFruitbestek met zilveren heft met parelrand, in originel
(Toegepaste kunst) Schaal, A.D. Copier Glasfabriek LeerdamEen roze glazen schaal, onderzijde ge
595 Los(e)/Seite