167 Los(e)/Seite
(Curiosa) Fotocamera's KodakDrie klapcamera's Kodak, eerste helft 20e eeuw. Conditie: In gebrui
(Curiosa) Fotocamera'sVijf diverse fotocamera;s van Agfa Brownie Starlet, Art Deco bakeliet, DC
(Curiosa) Fotocamera'sLot met drie klapcamera's van Rodenstock Kodak. Eerste helft 20e eeuw. Co
(Curiosa) BontjasVintage bontjas, circa 1965. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Maat small.
(Curiosa) Bontjas Vintage bontjas, circa 1965. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Maat small. ...[more]
(Curiosa) BontjasVintage bontjas, circa 1965. Conditie: Knoop ontbreekt. Afmetingen: Maat large
(Curiosa) Bontjas Vintage bontjas, circa 1965. Conditie: Knoop ontbreekt. Afmetingen: Maat large. ...[more]
(Curiosa) Lederen motorjasVintage Gelmok lederen motorjas, circa 1950. Conditie: Gedragen. Afme
(Curiosa) Lederen motorjas Vintage Gelmok lederen motorjas, circa 1950. Conditie: Gedragen. Afmetingen: Maat medium. ...[more]
(Antiek) ZakkroonluchterGlazen zakkroonluchter met messing, circa 1930. Conditie: In goede staa
(Antiek) KroonluchterFranse bronzen kroonluchter met albasten bollen, eerste helft 20e eeuw. Co
(Curiosa) Lamp, Art DecoGemarmerd glazen Art Deco hanglamp, circa 1920. Conditie: Fitting ontbr
(Curiosa) Emaille bordEmaille reclamebord Hanna Pils. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 151
(Curiosa) Emaille bord Emaille reclamebord Hanna Pils. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 151 x 47 cm. ...[more]
(Curiosa) Emaille bordEmaille reclamebord Dort Pils. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 140
(Curiosa) Emaille bord Emaille reclamebord Dort Pils. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 140 x 60 cm. ...[more]
(Curiosa) LampHanglamp, jaren '80. Conditie: Rand licht beschadigd. Afmetingen: Lengte 26 cm en
(Curiosa) Lamp Hanglamp, jaren '80. Conditie: Rand licht beschadigd. Afmetingen: Lengte 26 cm en diameter 48 cm. ...[more]
(Curiosa) Bijzettafel, Art DecoEikenhouten Art Deco bijzettafel. Conditie: In goede staat met g
(Curiosa) Rotan bureauRotan bureau, jaren '60. Conditie: In gebruikte staat. Afmetingen: Hoogte
(Curiosa) PianokrukIn hoogte verstelbare pianokruk. Eerste helft 20e eeuw. Conditie: In goede s
(Curiosa) Kinderstoel, Rotor HollandHouten kinderstoel. Jaren '70 Conditie: In goede staat met
(Curiosa) BeschuitblikWinkelblik met opschrift beschuit, circa 1930. Conditie: In redelijke sta
(Curiosa) Vitrine kastHouten vitrinekast. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 196 cm,
(Antiek) Hout + metaal, Biedermeier theestoof compleet met vuurtest etc. 19e eeuw, Nederland.Ho
(Antiek) Verzilverde tafelstukkenEen paar verzilverde edelherten op houten voet, dienend als ta
(Antiek) Servies, Art DecoArt Deco verzilverd koffie-en theeservies. Conditie: Theepot en koffi
(Curiosa) VerplegingsspeldjesDrie verplegingsspeldjes, een met Wet Ziekenverpleging met ooievaa
Swatches Uitgebreid lot met diverse horloges. Conditie: In goede staat met gebruikssporen. ...[more]
(Curiosa) Mascotte Olympsiche spelen 1992Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen. C
(Curiosa) Mascotte Olympsiche spelen 1992 Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen. Conditie: In goede staat. ...[more]
(Antiek) Antieke kaart, provincie GroningenIngelijste kaart van de provincie Groningen, Domumiu
(Curiosa) PenningenMagna Petra penning 1889-1970 in bijbehorend doosje, uitgave Koninklijke Beg
(Curiosa) Penningen Magna Petra penning 1889-1970 in bijbehorend doosje, uitgave Koninklijke Begeer. Hierbij een andere. ...[more]
(Curiosa) Tinnen kan Tinnen kan, Amsing Groningen. Conditie: Gebruikssporen. ...[more]
(Curiosa) Fruitbestek met zilveren heftFruitbestek met zilveren heft met parelrand, in originel
(Toegepaste kunst) Schaal, A.D. Copier Glasfabriek LeerdamEen roze glazen schaal, onderzijde ge
(Kunst) Gouache, Adolf Obst (1869-1945)Gouache "portret van een jonge vrouw" geschilderd in de
(Kunst) Batik KusumaBatik Kusuma, tweede helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:
(Kunst) Batik Kusuma Batik Kusuma, tweede helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 70 x 85,5 cm. ...[more]
(Kunst) ZeefdrukZeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd. Conditie: Minimale weerinwerking.
(Kunst) Zeefdruk Zeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd. Conditie: Minimale weerinwerking. Afmetingen: 68 x 57 cm. ...[more]
(Kunst) Zeefdruk Zeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd. Conditie: Minimale weerinwerking. Afmetingen: 67 x 57 cm. ...[more]
(Kunst) Grafische druk, Jan BattermannGrafische druk, Jan Battermann. Conditie: In goede staat.
(Kunst) Grafische druk, Jan Battermann Grafische druk, Jan Battermann. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 30 x 38,5 cm. ...[more]
(Kunst) Krijttekening, Otto Eerelman 1866Krijttekening Otto Eerelman (1839-1926) Rechtsonder ge
(Kunst) GouacheGouache Flamingo, rechtsonder gesigneerd met monogram. Midden 20e eeuw. Conditie
(Kunst) Houtskooltekening, H. MolhoekHoutskooltekening "Want waanzinig is Eros", H. Molhoek. Re
(Kunst) Krijttekening, J. Huisman 1982Krijttekening, rechtsonder gesigneerd J. Huisman 1982. Co
(Kunst) Stilleven, olieverf op paneel, M. VeldhuizenTwee stillevens, olieverf op paneel, gesign
(Kunst) Kalenderposter, Henk RongenKalenderposter, Kontrast Henk Rongen, 1977. Conditie: In goe
(Kunst) Potloodtekening, Karel BruckmanPotloodtekening, rechtsonder gesigneerd met monogram K.B
(Zilver) ZilverbaarZilverbaar Umicore 100 gram Feinsilber 999. Conditie: Nieuw Afmetingen: 100
(Zilver) Zilverbaar Zilverbaar Umicore 100 gram Feinsilber 999. Conditie: Nieuw Afmetingen: 100 gram. ...[more]
(Zilver) Zilveren guldens en rijksdaaldersLot zilvergeld 8 rijksdaalders en 11 guldens. Conditi
(Curiosa) ModelbussenVijf verschillende bussen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. len
167 Los(e)/Seite