10 Los(e)/Seite
(Curiosa) GravureIngekleurde kopergravure in houten lijst. Conditie: In goede staat. Afmetingen
(Curiosa) Gravure Ingekleurde kopergravure in houten lijst. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 39,5 x 50,5 cm. ...[more]
(Kunst) EtsIngekleurde ets, onduidelijk gesigneerd. Conditie: Passe partout weerinslag. Afmetin
(Kunst) Ets Ingekleurde ets, onduidelijk gesigneerd. Conditie: Passe partout weerinslag. Afmetingen: 26 x 39 cm. ...[more]
(Kunst) EtsenTwee etsen, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 19,5 x 30 c
(Kunst) Etsen Twee etsen, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 19,5 x 30 cm. ...[more]
(Kunst) Kleuren ets, Ronald TolmanKleuren ets Ronald Tolman. Rechtsonder gesigneerd, eind 20e e
(Kunst) Gravure André DelaistreGravure André Delaistre (1865-1931), rechtsonder gesigneerd. F
(Kunst) Ets, R. ZuineKleurenets “confrontatie in geestentuin", R. Zuine. Conditie: In goede s
(Kunst) Ets, R. Zuine Kleurenets “confrontatie in geestentuin", R. Zuine. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 44 x 33 cm. ...[more]
(Kunst) Ets, BlommesteijnEts, Blommesteijn. Eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen
(Kunst) Ets, Blommesteijn Ets, Blommesteijn. Eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 40 x 26 cm. ...[more]
(Kunst) Kleuren ets, J. NaezerKleuren ets Jan Naezer (1951). Conditie: In goede staat, passe-pa
(Kunst) Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, 19e eeuw, Nederland.Ets, voor
(Kunst) Jan Toorop ets, annotatie Charley TooropPortret van Aegidius Timmerman met annotatie va
10 Los(e)/Seite