74 Los(e)/Seite
(Aziatica) ZalfpotjeBlauw wit zalfpotje naar Kangxi voorbeeld, moderne productie. Conditie: In
(Aziatica) Borden en kom, ChinaDrie borden en een kom, China, 18e eeuw. Conditie: Borden chips,
(Aziatica) Kamasutra beeldStenen Kamasutra beeld, Tibet/Nepal. Conditie: In gebruikte staat. Af
(Aziatica) Halve maantafel, ChinaHouten Chinese halve maantafel met bewerkte rand. Tweede helft
(Aziatica) Raamwerk, ChinaGestoken houten Chinees raamwerk, 20e eeuw. Conditie: Beschadigd. Afm
(Aziatica) Imari, kop en schotel 19e eeuw, China.Imari, kop en schotel 19e eeuw, China. Conditi
(Aziatica) Imari, opium pot 19e eeuw, China.Imari, opium pot 19e eeuw, China. Conditie: Deksel
(Aziatica) Imari + zilver, dekselkom met zilveren randen 18e eeuw, China.Imari + zilver, deks
(Aziatica) Porselein, lot(8) van 4 kop en schotels 19e eeuw, China.Porselein, lot(8) van 4 kop
(Aziatica) Soya flessen Vier soja flessen. Conditie: In goede staat met gebruikssporen. ...[more]
(Aziatica) Satsuma vazen Twee Satsuma vazen. Conditie: Gebruikssporen. ...[more]
(Aziatica) Aziatische wijnkannenTwee wijnkannen met decoratie in zwart. Conditie: In goede staa
(Aziatica) Aziatische wijnkannen Twee wijnkannen met decoratie in zwart. Conditie: In goede staat. ...[more]
(Aziatica) Yixing theepotjes Twee Yixing trekpotjes. Conditie: In goede staat. ...[more]
(Aziatica) Samoerai zwaardSamurai zwaard met benen schede en decoratie van strijders. Conditie:
74 Los(e)/Seite