Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Groningen
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725CT, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31(0)50 5532122

Verfeinern Sie Ihre Suche

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Asian Art  (74)
Filter entfernen
74 Los(e)

Sortieren nach:

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 74 Los(e)
    /Seite

Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen

(Aziatica) Zalfpotje Blauw wit zalfpotje naar Kangxi voorbeeld, moderne productie. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Hoogte 5 cm en diameter...

(Aziatica) Borden en kom, China Drie borden en een kom, China, 18e eeuw. Conditie: Borden chips, een bord een haarlijn. Kom chips en beschadigin...

(Aziatica) Kamasutra beeld Stenen Kamasutra beeld, Tibet/Nepal. Conditie: In gebruikte staat. Afmetingen: Hoogte 106 cm, breedte 70 cm en diepte...

(Aziatica) Halve maantafel, China Houten Chinese halve maantafel met bewerkte rand. Tweede helft 20e eeuw. Conditie: Gebruikssporen. Afmetingen:...

(Aziatica) Raamwerk, China Gestoken houten Chinees raamwerk, 20e eeuw. Conditie: Beschadigd. Afmetingen:  Hoogte 109 cm, breedte 99 cm en diepte...

(Aziatica) Imari, kop en schotel 19e eeuw, China. Imari, kop en schotel 19e eeuw, China. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogste 5,5 ...

(Aziatica) Imari, opium pot 19e eeuw, China. Imari, opium pot 19e eeuw, China. Conditie: Deksel ontbreekt, beschadiging rand. Afmetingen: Hoogt...

(Aziatica) Imari + zilver, dekselkom met zilveren randen 18e eeuw, China. Imari + zilver, dekselkom met zilveren randen 18e eeuw, China. De ko...

(Aziatica) Porselein, lot(8) van 4 kop en schotels 19e eeuw, China. Porselein, lot(8) van 4 kop en schotels 19e eeuw, China. Kangxi revival mark...

(Aziatica) Samoerai zwaard Samurai zwaard met benen schede en decoratie van strijders. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 53 cm. ...

Loading...Loading...
  • 74 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose