856 Los(e)/Seite
Hangolielamp met contragewicht.
Twee houten raamhorren met gaas. HxB: 68 x 74 cm.
Twee koperen kandelaren. Toegevoegd olielamp. H: 55 cm. (kandelaren)
Handgeknoopt tapijt, Heriz Iran. LxB: 292 x 210 cm.
Handgeknoopt tapijt, Sarabian. LxB: 310 x 220 cm.
Divers w.o. schalen, botervorm, koraal.
Ksibet tapijt. LxB: 241 x 160 cm.
Divers w.o. zilveren vingerhoedje en bordje Middelburg van Petrus Regout.
Twee visitekaarthouders, een van schildpad en een van ivoor met losse rug.
Glazen tapvat met zilveren sherrylabel aan ketting, gechipt aan hals. H: 39 cm.
Diverse houtsnijwerken w.o. beeldjes en dekseldoosjes.
Negen houtsnijwerken w.o. Indonesisch.
Divers glas en kristal w.o. karaf van bergkristal, totaal 26 stuks.
Bloedkoralen tak in stolp, Italië, 19e eeuw.
Italiaanse pietra dura, Florence, begin 20e eeuw.
Twee vazen, schemerlamp, dienblad en spiegel.
Rituele voorstellingen uit Australië op textiel, 1920, twee stuks. HxB: 37 x 45 cm.
Naïn tapijt. LxB: 280 x 180 cm.
Matglas vintage ,disque’ plafondlamp van Raak, jaren '60.
Miniatuurkabinet, Corpus Christi en twee eikenhouten gestoken panelen.
Twee strooidoosjes waarvan één zilver. Toegevoegd filigrain doosje.
Art Deco brandkast op houten sokkel, Lips Dordrecht. HxBxD: 100 x 60 x 60 cm.
Timmermanskist, rijk gevuld met gereedschap. HxBxD: 90 x 100 x 40 cm.
Zwarte Art Deco kachel met haardplaat en kolenkist, Beckers type 107. HxBxD: 70 x 60 x 36 cm.
Zwarte Art Deco kachel met haardplaat, HT 710. HxBxD: 70 x 58 x 38 cm.
Bronzen beeld van Peter de Jong. Toegevoegd twee plaquettes.
Stel bronzen beeldjes, 19e eeuw.
Bronzen sculptuur op marmeren voet. Toegevoegd pentekening 'Man op paard'' van Piet Spijker. H:
Bronzen sculptuur op marmeren voet. Toegevoegd pentekening 'Man op paard'' van Piet Spijker. H: 16 cm, HxB: 9 x 6 cm.
Zwarte tas met zilveren beugel, 1916. Toegevoegd losse tasbeugel, 1878, beide tweede gehalte
Zwarte tas met zilveren beugel, 1916. Toegevoegd losse tasbeugel, 1878, beide tweede gehalte zilver. Gewicht: 250 g.
Divers zilver w.o Biedermeier briefopener en koffielepeltje. Gewicht: 370 g.
Tien Indonesische spelden, zilvergehalte 800. L: 19.5 cm, Gewicht: 139 g.
Strooier, vaasje, twee kannetjes en een karafje.
Zes zilveren vorken, 18e eeuw, Rotterdam.
Driedelig zilveren roomstel, tweede gehalte zilver.
Zilveren bonbonmandje en bloemenvaasje, beide Hollands gekeurd.
Zilveren dienblad met ingelegde spiegel, Holland 19e eeuw.
Zilveren strooilepel, omstreeks 1900.
Zilveren klontjestang, omstreeks 1910.
Zilveren bonbonschaaltje. L: 24.5 cm, Gewicht: 16.5 g.
Zes zilveren viscouverts. Gewicht: 749 g.
12 zilveren couverts, één vork bijgemaakt. Gewicht: 1266 g.
12 lepeltjes en vorkjes, strooilepel en verzilverde tang.
Zilveren fruitmesjes van Bonebakker, 12 stuks.
Divers kristal en kristal met zilveren monturen.
Divers zilver bestek w.o. cassette met 12 zilveren vorkjes, zilveren fruitschep, 7 losse vorkjes,
Divers zilver w.o. naaldenkoker, chatelaine, twee priemen, broche en een broekhaak. Gewicht:
Divers zilver w.o. naaldenkoker, chatelaine, twee priemen, broche en een broekhaak. Gewicht: 156 g.
Drie boeksloten vermaakt tot broche w.o. één van goud. Toegevoegd breipenhouder.
Schildpad lepeldoos met lepels, één lepel manco.
Schildpad lepeldoos met 16 lepeltjes.
856 Los(e)/Seite