34 Los(e)/Seite
Het Nieuwe Testament en psalmenboek in leer gebonden met gouden sloten, 1849.
'Banket-werk van goede gedachten', Mr. Johan de Brune, Raed pensionaris der Ed. M. Heeren Staten van
'Banket-werk van goede gedachten', Mr. Johan de Brune, Raed pensionaris der Ed. M. Heeren Staten van Zeelandt.
Handingekleurde prent 'Amsterdam'.
Diverse kunstboeken en catalogi o.a. Murano en Tussen Kunst en Kitsch.
Drie prenten van Middelburg w.o. ets van Middelburg zoals in 1400.
Twee ingelijste prenten met fruit uit het boek van Knoop, 18e eeuw.
Ingelijste kaart van Toscane, Mercator.
Groot model atlas van Nederland en een herdruk van 'Den alteste reisatlas den welt'.
Vier diverse etsen, alle met potlood gesigneerd. Sal Meijer (1877-1965)
Japans albums met prenten, omstreeks 1950.
Boeken in verpakking w.o. Tillema.
Drie prenten en twee etsen van Dordrecht.
Twee zeefdrukken en een boek, Henk van der Vet.
'Broodbakker in Brabant', litho van Jan Stubbe. HxB: 23 x 30 cm.
'Hofplein Rotterdam', kleurenets door Marius Jansen. HxB: 40 x 26 cm.
Litho van Picasso. HxB: 40 x 42.5 cm.
Vier prenten Zierikzee. Toegevoegd kaart van Zeeland.
Zeeuwse etsen en gravures, 14 stuks.
Vijf etsen en een tekening 'Zierikzee'. Toegevoegd etsje 'Elkerzee'.
Ets van een klooster. Toegevoegd document uit een bijbel.
Kleurenlithografieën der sierkunst van Jul. Hoffmann, Stutgart en Amsterdam, 1890-1930, 48 stuks.
Groot aantal diverse boeken over Zeeland.
Diverse kopergravures, Zeeland.
Diverse etsen en gravures, o.a. Dirk van Gelder.
'Kaart nieuwe aftekening van Bergen op Zoom' door een Franse ingenieur. Toegevoegd ets 'De kerk en
'Kaart nieuwe aftekening van Bergen op Zoom' door een Franse ingenieur. Toegevoegd ets 'De kerk en markt te Bergen op Zoom'.
'Place St. Nicolas Antwerpen', aquatint in vergulde ornamentslijst. HxB: 43 x 49 cm.
34 Los(e)/Seite