91 Los(e)/Seite
Hangolielamp met contragewicht.
Twee houten raamhorren met gaas. HxB: 68 x 74 cm.
Twee koperen kandelaren. Toegevoegd olielamp. H: 55 cm. (kandelaren)
Handgeknoopt tapijt, Heriz Iran. LxB: 292 x 210 cm.
Handgeknoopt tapijt, Sarabian. LxB: 310 x 220 cm.
Divers w.o. schalen, botervorm, koraal.
Ksibet tapijt. LxB: 241 x 160 cm.
Divers w.o. zilveren vingerhoedje en bordje Middelburg van Petrus Regout.
Twee visitekaarthouders, een van schildpad en een van ivoor met losse rug.
Glazen tapvat met zilveren sherrylabel aan ketting, gechipt aan hals. H: 39 cm.
Diverse houtsnijwerken w.o. beeldjes en dekseldoosjes.
Negen houtsnijwerken w.o. Indonesisch.
Divers glas en kristal w.o. karaf van bergkristal, totaal 26 stuks.
Bloedkoralen tak in stolp, Italië, 19e eeuw.
Italiaanse pietra dura, Florence, begin 20e eeuw.
Twee vazen, schemerlamp, dienblad en spiegel.
Rituele voorstellingen uit Australië op textiel, 1920, twee stuks. HxB: 37 x 45 cm.
Naïn tapijt. LxB: 280 x 180 cm.
Matglas vintage ,disque’ plafondlamp van Raak, jaren '60.
Miniatuurkabinet, Corpus Christi en twee eikenhouten gestoken panelen.
Twee strooidoosjes waarvan één zilver. Toegevoegd filigrain doosje.
Art Deco brandkast op houten sokkel, Lips Dordrecht. HxBxD: 100 x 60 x 60 cm.
Timmermanskist, rijk gevuld met gereedschap. HxBxD: 90 x 100 x 40 cm.
Zwarte Art Deco kachel met haardplaat en kolenkist, Beckers type 107. HxBxD: 70 x 60 x 36 cm.
Zwarte Art Deco kachel met haardplaat, HT 710. HxBxD: 70 x 58 x 38 cm.
91 Los(e)/Seite