Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 620060280

  • Zilver en goud (72)

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (72)
72 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 72 Los(e)

Los 2001

Twee zilveren klontjestangen, Engeland en België. Gewicht: 46.6 g.

Los 2002

Set van 12 zilveren theelepeltjes en twee schepjes. Gewicht: 256 g.

Los 2003

Divers zilver bestek w.o. zes messen, taartschep, theezeefje, klontjestang en vier zilveren doppen.

Los 2004

Doosje met zilveren vorkjes en lepeltjes. Toegevoegd theezeefje. Gewicht: 399 g.

Los 2005

Zilveren geboortelepel, 1882. Gewicht: 43.6 g.

Los 2006

Zilveren lepeltje, Sheffield Robert Fead Mosley, 1900. Gewicht: 52.5 g.

Los 2007

Drie zilveren tasbeugels met tas en een losse koperen tasbeugel.

Los 2008

Drie zilveren tasbeugels met tasje.

Los 2009

Divers zilver w.o. bekertjes, miniatuurmolen, mandje, armband en naaldenkoker.

Los 2010

Twee zilveren zoutvaatjes en een mosterdvaatje.

Los 2011

Glazen sigarenhoorn. Toegevoegd breipenhouders.

Los 2012

Divers zilver w.o. strooier, bekertje, bonbonmandje en parfumflesje.

Los 2013

Twee borrelglaasjes en 12 zilveren lepeltjes. Gewicht: 147 g.

Los 2014

Djokja bakje, 1880 - 1900. Gewicht: 116 g.

Los 2015

Diverse zilveren en verzilverde zout-, peper- en mosterdpotjes met blauw glas en lepeltjes.

Los 2016

Divers zilver w.o. twee kandelaars, mandje, schaaltje en vaasje.

Los 2017

Twee zilveren kandelaars.

Los 2018

Zilveren kandelaar.

Los 2019

Divers zilver w.o. een strooilepel en taartschep.

Los 2020

Zilveren theepot.

Los 2021

Zilveren pijpencomfoor en zilveren koffiekan.

Los 2022

Zilveren lepels, waarvan vier Amsterdam, 18e eeuw en acht Van Kempen, 20e eeuw. Gewicht: 631 g.

Los 2023

Divers zilver.

Los 2024

Twee zilveren messenleggers voor opdienlepels en een paar zilveren Engelse zoutvaten.

Los 2025

Zes zilveren theelepels, Biedermeier, Van Kempen 1866. Gewicht: 62 g.

Los 2026

Gebaksvorkjes, 12 stuks en zuurvorkjes, 5 stuks, alle zilver Gewicht: 156 g.

Los 2027

Gladde biedermeier theelepels, 11 stuks. Toegevoegd 12 theelepels met bijpassende suikerschep. Gewicht: 93 g.

Los 2028

Divers zilver bestek w.o. suikerschepjes, taartschep en sauslepel. Gewicht: 779 g.

Los 2029

Zilveren bestek, Van Kempen & Begeer. Gewicht: 1453 g.

Los 2030

Twee verzilverde theeserviezen.

Los 2031

Zilveren soepdienlepel, gekeurd 1852. Gewicht: 139 g.

Los 2032

Zilveren comfoor, Jelle de Vries, Groningen 1825-1868, brander eerste gehalte, houder tweede gehalte zilver.

Los 2033

Zilveren rammelaar, Engeland. Gewicht: 38 g.

Los 2034

Zuurstel, Biedermeier, 19e eeuw.

Los 2035

Paar zilveren kandelabers, Duitsland.

Los 2036

Divers bestek, verzilverd.

Los 2037

Twee slacouvert Christoffle en een bekertje 'Middelburg'.

Los 2038

Zes persoons cassette, zilver, punt filet, Zilverfabriek Voorschoten, 1925 -1961. Gewicht: 2968 g.

Los 2039

Twee geboortelepels. Gewicht: 96 g.

Los 2040

Twee Zeeuwse gespen. Gewicht: 45 g.

Los 2041

Schep met diverse keuren. Gewicht: 178 g.

Los 2042

Zilveren tasbeugel, parfumflacon met zilveren dop en een galatasje.

Los 2043

Zilveren potlood.

Los 2044

Zilveren vork, mes en lepel, in cassette.

Los 2045

Twee cassettes met bestek, zes grote lepels en vorken en zes kleine lepels en vorken. Gewicht: 1660 g.

Los 2046

Zilveren strooilepel. Gewicht: 43 g.

Los 2047

Divers verzilverd bestek, Christofle.

Los 2048

Kristallen coupe met zilveren montuur, met defect.

Los 2049

Zeeuwse hoedenspeld en zilveren breipenhouders.

Los 2050

Zilveren vaasje, Van Kempen, twee deukjes. Gewicht: 2 g.

Los 2051

Twee zilveren mosterdlepeltjes. Toegevoegd zilveren servetring. Gewicht: 48 g.

Los 2052

Diverse zilveren lepeltjes w.o. 12 apostellepeltjes. Gewicht: 21.8 g.

Los 2053

Vier zilveren stoppen.

Los 2054

Zilveren broodmand, Holland. Gewicht: 658 g. HxB: 11 x 33.5 cm.

Los 2055

Zilveren bonbonmandje. Gewicht: 144 g. HxB: 8 x 19.5 cm.

Los 2056

Zilveren bloemenvaasje. Gewicht: 118 g. H: 14 cm.

Los 2057

Kristallen bakje met theezeef. Toegevoegd verzilverde schelpen.

Los 2058

Zilveren vaasje. HxD: 15 x 12.5 cm.

Los 2059

Vierdelig zilveren serviesje met Oud-hollandse voorstelling, Hollands gekeurd. Toegevoegd theezeefje.

Los 2060

Divers gebruiksgoed w.o. zilver en verzilverd. Toegevoegd bowl.

  • 72 Los(e)