72 Los(e)/Seite
Divers zilver bestek w.o. zes messen, taartschep, theezeefje, klontjestang en vier zilveren doppen.
Diverse zilveren en verzilverde zout-, peper- en mosterdpotjes met blauw glas en lepeltjes.
Zilveren lepels, waarvan vier Amsterdam, 18e eeuw en acht Van Kempen, 20e eeuw. Gewicht: 631 g.
Gladde biedermeier theelepels, 11 stuks. Toegevoegd 12 theelepels met bijpassende suikerschep. Gewicht: 93 g.
Zilveren comfoor, Jelle de Vries, Groningen 1825-1868, brander eerste gehalte, houder tweede gehalte zilver.
Zes persoons cassette, zilver, punt filet, Zilverfabriek Voorschoten, 1925 -1961. Gewicht: 2968 g.
Twee cassettes met bestek, zes grote lepels en vorken en zes kleine lepels en vorken. Gewicht: 1660 g.
Vierdelig zilveren serviesje met Oud-hollandse voorstelling, Hollands gekeurd. Toegevoegd theezeefje.
72 Los(e)/Seite