730 Los(e)
730 Los(e)/Seite
Porseleinen vaas met polychroom decor van personages, China, Kanton, 19e eeuw. H: 30 cm.
Divers Chinees porselein bestaande uit een Swatow potje, Qianlong theepotje en een dekselpotje.
Divers porselein w.o. drie trekpotjes, een schenkkannetje en een schaal, afkomstig uit China, Japan en Europa.
Divers Aziatisch w.o. porseleinen Imari bordje met decor van bloesems en een vogel en diverse beeldjes.
Tien achtkantige kopjes en schoteltjes, één kopje gelijmd en paar schoteltjes met haarlijn.
Twee blauwe Chinese porseleinen borden met decor van granaatappels.Toegevoegd Wanli stijl schotel.
730 Los(e)/Seite