Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 620060280

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (730)
730 Los(e)

  • 730 Los(e)

Los 3517

Twee Jan Slo batik hemden.

Los 3518

Twee yixing theepotjes.

Los 3519

Yixing theepot met applique.

Los 3520

Divers porselein w.o. Satsuma.

Los 3521

Divers porselein, 25 stuks.

Los 3522

Stel porseleinen kop en schotels, famille rose, 18e eeuw.

Los 3523

Een porseleinen en een aardewerken trekpotje, Japan, 19e eeuw.

Los 3524

Porseleinen vaas met polychroom decor van personages, China, Kanton, 19e eeuw. H: 30 cm.

Los 3525

Divers Aziatica w.o. Japanse vazen, lakdoosje en sigarettendoosje.

Los 3526

Diverse Chinese offerschaaltjes, vier stuks.

Los 3527

Divers Chinees porselein bestaande uit een Swatow potje, Qianlong theepotje en een dekselpotje.

Los 3528

Twee porseleinen vazen met floraal decor, China.

Los 3529

Geelkoperen ghendi, Indonesië.

Los 3530

Aardewerken ghendi, Thailand.

Los 3531

Porseleinen krekeldoosje en een kommetje.

Los 3532

Porseleinen vaas, 'Roggen egg' patroon, China. H: 29 cm.

Los 3533

Divers porselein w.o. drie trekpotjes, een schenkkannetje en een schaal, afkomstig uit China, Japan en Europa.

Los 3534

Plaquette met decor van een gans, China. HxB: 36.5 x 25 cm.

Los 3535

Divers Aziatica w.o. zes kommen en zes kop en schotels. Toegevoegd kinderserviesje.

Los 3536

Bronze censer, China, gemerkt. HxB: 6.5 x 13 cm.

Los 3537

Hindoebeeldje uit Mongolië. H: 17 cm.

Los 3538

Bronzen boeddha. H: 14.5 cm.

Los 3539

Diverse koperen en bronzen objecten.

Los 3540

Bronzen boeddha. H: 38 cm.

Los 3541

Drie houten textielstempels.

Los 3542

Vierkantige vaas, China. H: 19,5 cm.

Los 3543

Tien gesneden Aziatische miniaturen w.o. Kuan Kung.

Los 3544

Theepot, China. H: 17 cm.

Los 3545

Divers Aziatisch w.o. porseleinen Imari bordje met decor van bloesems en een vogel en diverse beeldjes.

Los 3546

Porseleinen schaaltje met vleermuizen. D: 14 cm.

Los 3547

Drie porseleinen borden, Imari, China, met frittings en haarlijnen.

Los 3548

Stempel en twee plaquettes, China.

Los 3549

Vier porseleinen borden, famille rose, China, kleine chips en haarlijnen.

Los 3550

Vierkantige vaas, wit celadon, China. H: 13 cm.

Los 3551

Drie porseleinen borden, Amsterdams bont, met frittings en bij één bord een haarlijn.

Los 3552

Vaasje, blauw/wit, China. H: 9 cm.

Los 3553

Twee borden, Japan, 19e eeuw, één defect.

Los 3554

Ox blood vaas, China. H: 27 cm.

Los 3555

Tien achtkantige kopjes en schoteltjes, één kopje gelijmd en paar schoteltjes met haarlijn.

Los 3556

Twee deurkloppers, koper, China. D: 18 cm.

Los 3557

Divers porselein, voornamelijk China w.o. twee handgeschilderde dekselpotten.

Los 3558

Porseleinen vaas, China, gemerkt Dao Guang. H: 28 cm.

Los 3559

Kwispedoor, China, met haarlijnen. HxD: 10 x 13 cm.

Los 3560

Porseleinen bloempot, China. HxD: 33 x 35 cm.

Los 3561

Yixing theepot.

Los 3562

Twee scrolls, China.

Los 3563

Twee Balinese borstbeelden. H: 28 cm.

Los 3564

Twee borden. D: 27.5 en 28 cm.

Los 3565

Diverse porseleinen bordjes, China. D: 21.5 cm.

Los 3566

Diverse vazen en een theepot.

Los 3567

Diverse kop en schoteltjes en bordjes, China.

Los 3568

Houten sculptuur van Hannya met polychrome beschildering, Japan, 18e eeuw. H: 61 cm.

Los 3569

Divers porselein.

Los 3570

Bi-schijf. D: 28 cm.

Los 3571

Twee porseleinen vazen, China. H: 22 cm.

Los 3572

Japanse houtsnede, 20e eeuw. HxB: 21 x 33 cm.

Los 3573

Japanse lakdoos, omstreeks 1900. HxBxd: 12 x 30 x 22.5 cm.

Los 3574

Bronzen Japanse spiegel met Fuji decor, omstreeks 1900. D: 21.5 cm.

Los 3575

Paar emaille cloisonné vazen, China, 19e eeuw, één oor gebroken. H: 24 cm.

Los 3576

Twee blauwe Chinese porseleinen borden met decor van granaatappels.Toegevoegd Wanli stijl schotel.

  • 730 Los(e)