882 Los(e)/Seite
Ladenkastje, Louis XVI / Empirestijl. HxBxD: 69 x 41 x 32 cm.
Zamacpendule in stolp. H: 39 cm.
Set van vier mahoniehouten bijzettafeltjes, Engeland, 19e eeuw. HxBxD: 73 x 40 x 64 cm.
Zwart marmeren pendule. H: 34 cm.
Messing lantaarnklok. HxBxD: 39 x 15 x 13 cm.
Zwart marmeren pendule. H: 26 cm.
Mahoniehouten eetkamertafel met vier stoelen, Holland, Biedermeier, 19e eeuw. HxD: 79 x 110 cm.
Kamferkist. HxBxD: 45 x 100 x 58 cm.
Kolompendule met inlegwerk, gesigneerd Japy Frères. H: 50.5 cm.
Comtoiseklok, Frankrijk, 19e eeuw.
Ovale tafel met tussenblad. HXB: 160 x 122 cm.
Palissanderhouten kussenkast, Holland, 19e eeuw. HxBxD: 196 x 170 x 60 cm.
Friese staartklok. L: 125 cm.
Friese staartklok. L: 125 cm.
Mahoniehouten salontafel en een mahoniehouten bijzettafeltje. HxBxD: 43 x 53 x 152 cm.
Tafeltje. HxBxD: 70 x 40 x 30 cm.
Wandtafeltje. HxBxD: 89 x 71 x 50 cm.
Houten kastje, China, tweedelig. HxBxD: 171 x 82 x 40 cm.
Pendulestel met loop- en slagwerk, zamac op marmer, met beelden van poserende dames. H: 53 en 67
Pendulestel met loop- en slagwerk, zamac op marmer, met beelden van poserende dames. H: 53 en 67 cm.
Eikenhouten kastje met jaloeziedeurtje en lade. HxBxD: 72 x 55 x 32.5
Eikenhouten ladekastje op koperen bolpootjes, omstreeks 1800, Hollands. HxBxD: 75 x 75 x 43 cm.
Graphic eettafel van Arco, kersenfineer, met extra aanzetblad. HxBxD: 74.5 x 90 x 155 cm.
Lodewijk XVI kabinet, omstreeks 1780, mahonie op eikenhout. HxBxD: 208 x 142 x 55 cm.
Lodewijk XVI commode, omstreeks 1780, mahonie op eiken. HxBxD: 79 x 86 x 46.5 cm.
Mahoniehouten bureau. HxBxD: 75 x 157 x 80 cm.
Notenhouten commode. HxBxD: 79 x 115 x 52.5 cm.
Twee stoelen, notenhouten en wortelnoten.
Diverse stoelen in Engelse en Franse stijl, 7 stuks.
Wortelnoten klepbureau op klauwpoten. HxBxD: 106 x 124 x 57 cm.
Naaitafeltje, mahoniehout, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 71 x 47 x 36 cm.
Drie tafeltjes w.o. salontafel op wieltjes. HxBxD: 52 x 153 x 66 en 85 x 37 x 45 en 66 x 51 x 42
Drie tafeltjes w.o. salontafel op wieltjes. HxBxD: 52 x 153 x 66 en 85 x 37 x 45 en 66 x 51 x 42 cm.
Salontafel, gefineerd met wortelnoten. HxBxD: 53 x 149 x 90 cm.
Speeltafeltje. HxBxD: 79 x 84 x 42 cm.
Pallisander bureau. Toegevoegd bijzettafel. HxBxD: 77 x 200 x 100 en 76 x 140 x 100 cm.
Twee ronde bijzettafeltjes. HxD: 57 x 37 en 53 x 60 cm.
Eikenhouten kist, 18e eeuw. HxBxD: 43.5 x 100 x 58 cm.
Ronde tafel, marqueterie, Italiaans. HxD: 77 x 127 cm.
Eikenhouten Mechelse kast. HxBxD: 210 x 138 x 54 cm.
Palissanderhouten rankenkast. HxBxD: 225 x 175 x 58 cm.
Linnenkast, Biedermeier. HxBxD: 186 x 117 x 37 cm.
Eikenhouten eendeurskast, Renaissancestijl. HxBxD: 118 x 75 x 48 cm.
Tweedeurskast met lades, Willem III, omstreeks 1880. HxBxD: 105 x 125 x 61 cm.
882 Los(e)/Seite